Aile Planlaması acilinden cvp bekliyorum lutfen..

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

bernagy

♥ Canım Kızım ♥ Canım Oğlum ♥
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2014
596
258
34
Kizlar ben agustos 5 de dogum yaptim ve ekimin 26 sinda ilk adetimi oldum ve prezervatifle korunmaya basladik adet dongum 27 gunde bir.yani benim 22 kasim cumartesi gunu adet olmam gerekirken 5 gun gecikmeyle 3 saat once adet gibi agriyla baslayan koyu renkli bir kanamam oldu.iliskiden sonra prezarvatifi kontrol ediyorum ama bi delik vs rastlamadim adetimmi gecikti yoksa hamile kaldimda dusukmu yapiyorum bilemiyorum 2 tane cubuk test yaptim adet gecikmesinden 3 gun sonra negatif cikti.bi akil verin lutfen

Son düzenleme:
Kizlar ben agustos 5 de dogum yaptim ve ekimin 26 sinda ilk adetimi oldum ve prezervatifle korunmaya basladik adet dongum 27 gunde bir.yani benim 22 kasim cumartesi gunu adet olmam gerekirken 5 gun geciklmeyle 3 saat once adet gibi agriyla baslayan koyu renkli bir kanamam oldu.iliskiden sonra prezarvatifi kontrol edoyorum ama bo delik bs rastlamadim adetimmi gecikti yoksa hamile kaldimda dusukmu yapiyorum bilmiyorum 2 tane cubuk test yaptim adet gecikmesinden 3 gun sonra negatif cikti.bi akil verin lutfen
Doğumdan sonra adet döngüsü bir süre normal olmuyor ve yine doğumdan sonraki adetler birkaç ay sonra normale Dönüyor kimi insanlar hiç olmuyor emzirdiği sıkıntı yapma normal Şeyler :)

Yine hamilemi kaldim diye cok korktum cunku ilk bebegimde 3 aylikken 2ciye hamile kalmistim simdi biri 17 biri 4 aylik bi tane daha kaldiramam

X