acilen tavsiyelerinizi bekliyorum

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar hepinize iyi geceler benim bir sorunum var sizlerle paylaşmak ve sizin tavsiyeleriniz almak istedim şöyle ben 1.5 yıllık evliyim ve 11 aydır korunmadığımız halde gebelik hala olmadı malesef tabi bizde en sonunda doktora gitmeye karar verdik ama bu konuda kararsız sizden sorum şu benim gitmeyi düşündüğüm hastaneler erdem ,medikal park ve medipol buralarda bu infertilite ve doğum konusunda başarılı ilgili bayan bir doktor tavsiye edebilirmisniz veya sizin gittiğiniz ssk geçen başka özel hastanelerde olabilir ha birde ne zaman doktora gidliyor adetliyekenmi yada kaçıncı gününde veya bitiminde mi ? cevaplarınız için şimdiden tşkler inş. isteyen herkesin en kısa zamnda sağlıklı bebekleri olur

canım ben bahçeciye gidiorum ama orda geçmio zaten karşıda ama burda onların diğer merkezi olan umut tüp bebek merkezi var netten bak istersen orda ssk geçio ve baya uyguna gelio sanırım araştır derim ben hayırlısı olsun bende tedaviyle hamile kaldım

Ama bu işlerde genelde erkek doktorlar var.Biz de aynen senin gibi bir süreç geçirdik hep bayan doktorlara görünsem de bi yerde mecbur kaldık.Bu noktada Opr.Dr Serdar Koç diye bugün açtığım bi topikte doktorumdan bahsetmiştim.Kendisi Medikal Pak Göztepe de Tüp bebek sorumlusu aynı zamanda.Kendi ismiyle bir de internet sitesi var.Ben tavsiye ederim.Özel hastanelerde ssk olayı geçmiyor ama Serdar Bey bu tetkikler esnasında hangi noktalarda devlet yardımına başvurabiliyorsun seni yönlendiriyor.
Hakkında hayırlısı olsun canım.Hayırlısıyla Allah gönlünün muradını versin a.s.

arkadaşlar cvplarınız hepinize tşk ederim ama ben daha önce bu konuda hiç gitmedim doktara ben genel olarak bir muaneden geçemek ve sorumuzu öğrenmek istiyorum fakat sizn bana önerdğiniz drlar hep tüp bebek doktoru ben daha tüp bebepğe gerek varmı yok mu bu dahi bilmiyorum bu konuda önerileriniz olursa daha çok yardım etmiş olursunuz sevgiyle kalan

arkadaşlar erdem medikal park veya medipol için doktor tavsiyeleriniz beklemekteyim bebiş için tahlil ve tedaviye başlamak istiyoruz

ıyide canım infertilite deyince zaten tüp bebek doktoru demek oluyor.Normal bir kadındoğumcuya da gitsen bu korunmazlık halinde seni bir infertileteciye yönlendierecek.Sen herhangibi doktorla acilen bismillah de.yaşın kaç bilmiyorum ama tedavi zaten zaman alan bir iş hiçakit kaybetme derim..

X