acil :(

urmine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
47
0
kızlar merhaba bana yardım ederseniz sevinirim.20 yaşındaym henüz bakireyim.size sorum nişanlımla yüzeysel bi ilişkide bulunduk sürtünme yoluyla.

ilişki tarihim 19.03.2009

ondan önceki adet tarihim 04.03.2009

gebelikten korktuğum için adet günümden önce 2 kutu farlutal kullandım ve 04.04.2009 da 1 gün normal adet şeklinde ondan önce ve sonra 2 gün akıntı şeklinde normal adet renginde kanamam oldu.

3 mayısta da normal şeklide adet gördüm.bir terslik yoktu.

ve bu bir buçuk ay içinde 6-7 defa idrar testi yaptım sonuç hep negatifti.

ama şu anda ayaklarım ağrıo başım ağrıo ve en önemlisi karnım büyüyo.

hamile olma riskim var mı?

kan testi yaptıramıyorum duyulur diye.lütfen yardım edin :KK43:

yüzeysel bı ılıskı demıssın ... hamılemıyım demıssınnn .. nasıl olcankı

canım bence kan testi yaptırman gerek başka çaren yok...duyulmaz tabi tanıdık doktor yoksa...
bu arada bu ara böyle şeyler çok duyuyorum kızlar çok dikkatli olun madem çekiniyorsunuz böyle şeylerden neden ilişkiye giriyorsunuz ki...

sormak ıstedıgım sorular var daha ıyı anlıyabılmkk ıcın ama 18 yas ustunee gırcekk :)

umarım degılsındr o zaman ...

bence senn ki psikolojik canm...
6 7 tane test yaptım diyosun.hepte negatfmiş.dediğim gibi bişe olmadysa hamile deglsin.kan testi yaptrdıgını kim duycak ki ayrıca.git yaptır

az bir ihtimal de olsa kalınabileceğini duymuştum:Böyle sacma seyler yaparsiniz sonrada korkarsiniz allah islah etsin...:mymeka:

cok zor bi ihtimal sevgilinin senin vajinana bosalmis olmasi gerekiyor.. ordanda senin yumurtana ulasmasi gerekiyo spermlerin..
negatif demissin zaten testler neden hala endiseleniyorsun..
bi rahat birak kendini hamile degilim de bakalim yarin karnindaki sislik durcak mi..
psikolojik olarak ekdnini hamile olmaya odaklmis olabilirsin.

ahh ah be arkadaşım..nys Allah sana kolaylık versin diyeyim ne diyeyim

haklısınız kızlar hata ama yaptım bi kere aptal gibi.internette falan oluyorum test negatif ama hamileyim gibi şeyler yada hamile olup her ay adet görenler.
umarım değilimdir.kafamdan atamıoyorum bu düşünceyi.

haklısınız kızlar hata ama yaptım bi kere aptal gibi.internette falan oluyorum test negatif ama hamileyim gibi şeyler yada hamile olup her ay adet görenler.
umarım değilimdir.kafamdan atamıoyorum bu düşünceyi.

üstüne görme deniyor ona nadir olan birşey ama olabilir tabi..bak canım iisimi sen bir kan testi yaptır
yoksa sen böyle kendi kendini yersin benden söylemesi

canm bişeler diyoruz oldu veya olmadı de ki biz de git kesin kan testi yaptır diyelim

canım kan testi olmaz zaten küçük bi yer ve bilinen bir aileyiz.idrar testiyle de bilmiyorum

canım gebelik riskin azdır bana göre çünkü tam bir ilşki olmadıysa eğer olmaz ama arkadaşın da dediği gibi +18(boşalma varsa)olabilir canım

yardım edin kızlar.uyuyamıyorum hiç.yüksek midir gebelik riski? :KK43:

ben pek anlamam ama bu tarih olayını hesapla cnm.bilen bayanlar vardr tehlikeli günler nasl hesaplanıyo bare buna bak şimdi.gece vakti başka yapcak bişeyin yok :sm_confused:

adetten 14 gün önce genellde yumurtlama günleridir siz yumurtlama günlerinde mi birlikte oldunuz

X