Acil

caka

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2006
1.202
331
40
melten hanım ben okb hastasıyım aynı zamdada anksiyete bozukluğu var şu anda da çok kötü durumdayım 3 gündür hiçbirşey yiyemiyorum içimde sürekli huzursuzluk var ne yapacağımı bilmez durumdayım o kadar halsizimki anlatamam 2 gün önce diyazem aldım rahatlamak için doktorun önerisiyle ben sadece paxera kullanıyodum fakat 3 gündür xanax ta alıyorum sıkıntılı döneminde alırsın demişti doktorum ben şu an sanki ben değilim içimden hiç nişey gelmiyo o kadar iştahlı olmama ramen dediğim gibi 3 gündür hiç bişey yemedim sadece ilaç alıyorum ve yemek saatleri geldiği zamanda aşırı hzursuz oluyorum herkes ne kadar güzel yiyo ben neden yiyomuyorum diye daha düne kadar çok iyiydim şimdi neden böyle oldu diye o zaman aklımı kaybedecek gibi oluyorum.sigara kullanmamama rağmen şimdi günde 4-5 defa sigara içiyorum sanki o benim sıkıntımı alacakmış gibime geliyo ben tatilde niaşnlımla mersine gitmiştim ordan dönüşte o yozgatta okuyo oraya gitti bense burda kaldım üzüntüylemi bilmiyorum ama çok kötü oldum bu hastalığı hava değişimide etkilermi bilmek istiyorum birde benim sizden ricam bu hastalık geçermi nasıl bir tedavi yolu izlemeliyim hangi doktora güvenmeliyim ve ilaç tedavisi yanında psikoterapide almalıyım onun yan etkileri falan varmıdır ne olur bana cevap verin sizden en kısa zamanda cevap bekliyorum birde bu hastalık adet zamanı dahamı kendini belli eder ve şu durumu atlatmak için benim ne yapmam gerekir yani nasıl yiyip içip normale dönebilirim bana sanki nişanlım gelse herşey iyi olacakmış gibi geliyo ööyle bi etkisi varmıdır gerçektende ne olur bana yardımcı olur yalvarıyorum

X