Acil!

AsiNaz

Huzurum; İ&E
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2008
3.715
304
36
Arkadaşlar bir sorum olacak sizlere.
Annemin bir takım rahatsızlıkları var. Karnı şişiyor, tıpkı hamile bir bayanın karnının şişmesi gibi. Yalnız bir fark var, sert değil, yumuşak ve sarkık duruyor. Midesinden de rahatsız.
Ayrıca ayakları da şişiyor, hatta ayaklarının yandığını söylüyor bazen.
Ne uzmanına götrelim bilemedik. Önerebileceğiniz bir doktor ya da bir fikir var mı?
Bekliyorum önerilerinizi.

gecmıs olsun..dahıleye goturun cnm orda bır genel tetkık yapılır tahlıllere gorede sızı dıger servıslere yonlkendırırler..umarım onemlı bır rahatsızlıgı yoktur..

İnşallah.
Teşekkür ederim.
Dahiliye ye gitmişti aslında ama bilmiyorum ya karar veremedim.

aynı srunlar benim annemde de var .
ama karnının şişmesiyle ayakları birbiriyle alakalı mı bilemediğimiz için bizde hangi doktora götüreceğimize karar veremedik..
burdaki sonuçlara göre hareket ederiz artık.
size de çok geçmiş olsun .Allah aicl şifa versin.önemli bişey değildir umarım

Yaa, çok ilginç. Demek aynı.
Ben Çapa'ya götürmeyi düşünüyorum annemi, o hastane de ameliyat oldum, doktorları iyi.

aynı srunlar benim annemde de var .
ama karnının şişmesiyle ayakları birbiriyle alakalı mı bilemediğimiz için bizde hangi doktora götüreceğimize karar veremedik..
burdaki sonuçlara göre hareket ederiz artık.
size de çok geçmiş olsun .Allah aicl şifa versin.önemli bişey değildir umarım

Yaa, çok ilginç. Demek aynı.
Ben Çapa'ya götürmeyi düşünüyorum annemi, o hastane de ameliyat oldum, doktorları iyi.

inşallah önemli bişey değildir canım..
bizde gidelim doktora diyorum ramazan ramazan göbeğimi falan açamam kimseye diyor..
ikna çetmeye çalışıyorum..bende götürecem doktora..
Allah acil şifa verir inş.

Böbrekle ilgili olabilir gibi sanki. Ürologlar bakar böbrek ve idrar yollarına. Ama dahiliyeden başlamak daha mantıklı gibi.

Böbrekle ilgili olabilir gibi sanki. Ürologlar bakar böbrek ve idrar yollarına. Ama dahiliyeden başlamak daha mantıklı gibi.

Olabilir, zaten annaemin böbreklerinde de sorun vardı.
Yıllar önce taş düşürmüştü.
Teşekkür ederim.

canım annecine geçmiş olsun diyorum...

Aslında en mantıklısı cak-up yaptırmanız..Baktırmışken tamamen kontrolden geçmiş olur enazından...

Allah acil şifalar versin diyorum canım tekrar geçmiş olsun..

X