Acil..!

havva2633

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2023
25
1
26
Mrb kizlar ben bundan 2 ay önce doktora adet duzensizligim icin gittim 3 ay bir 2 ay 1 günde bir oluyorum ama oda çok uzun sürmüyor 2 gün oda kahverengi parça halinde geliyordu muane etti alttan sonra bisey demedi semaar testi yapıldı birkaç gün sonra gel dedi gittim bana rahimde yabancı cisim var ne gibi dedim kanser tipine benziyor dedi ve bende hpv testi istedi onuda özele yolladı neyse gittim doktor yapti onuda kan alındı şeker ve guvatir cikti ilaç yazıldı doktor dediki sonuc aynısı çıkarsa ozman kork yumrta rezervelerin calismiyor fitil verdi bittikte sonra semaar alcak gene bide 3 aylık tedavi adetim düzelsin diye ama çok korkuyorum kizlar düşünceniz nedir ?

Şeker çıktı derken diyabetis mi? Hangi sonuç aynı çıkarsa korkun dedi? Bira karışık yazmışsınız da onun için sordum.

Şeker hastalığı varsa onu bilmiyorum ama guatr dan dolayı da regl düzensizliğine neden olmuş olabilir. Değerler normale gelince düzelir bence başka bir sıkıntı yoksa. Guatr hormonları çok etkiliyor. Bu yüzden olmuş olabilir. Geçmiş olsun

Mrb

Mrb kizlar ben bundan 2 ay önce doktora adet duzensizligim icin gittim 3 ay bir 2 ay 1 günde bir oluyorum ama oda çok uzun sürmüyor 2 gün oda kahverengi parça halinde geliyordu muane etti alttan sonra bisey demedi semaar testi yapıldı birkaç gün sonra gel dedi gittim bana rahimde yabancı cisim var ne gibi dedim kanser tipine benziyor dedi ve bende hpv testi istedi onuda özele yolladı neyse gittim doktor yapti onuda kan alındı şeker ve guvatir cikti ilaç yazıldı doktor dediki sonuc aynısı çıkarsa ozman kork yumrta rezervelerin calismiyor fitil verdi bittikte sonra semaar alcak gene bide 3 aylık tedavi adetim düzelsin diye ama çok korkuyorum kizlar düşünceniz nedir ? Tsk ederim

Kanser tipine beziyen yabancı cisim evet şeker diyabet kalici yani troidde çok yüksek 4 olması lazımken 10 cikmis

Kanser tipine beziyen yabancı cisim evet şeker diyabet kalici yani troidde çok yüksek 4 olması lazımken 10 cikmis
Yabancı cisim dediği nedir bilemem. Ancak guatr çok yüksek çıkmış. İlaçlarla düzene girecektir eminim guatrın payı büyük bu adet düzensizliğinde ve belki de bu yüzünden rahimde farklı yapılar göründü. İki gün kanamam oluyor dediniz normalde biraz sökülmesi gerekir. Triod düşünce bence hormonlarda dengelenip düzenli adet göreceksiniz Allah'ın izniyle. Triod ilacınızı mutlak hergün kahvaltıdan en yarım saat önce alın ve aynı saatlerde almaya özen gösterin. Bu şekilde ilacın size faydası olacaktır. Bir gün bile unutmayın ilacınızı. Düzenli kontrol ettirin TSH düşüyor mu diye ve smear testinizi de ihmal etmeyin. Rabbim şifa versin🤲🏻🌺

Son düzenleme:
Çok tsk ederim çok kafamda soru işaretleri var ve çok korkuyorum allahim büyük bende anlayamadım yabancı cisimi semaar testinde cikti sonra hpv yaptırdım 2 3 gün sonra cikti sonuc aynısı olursa ozman kork dedi fitil kullanıyorum şuan gene gidip verecek semeaar pazartesi

X