Acil !!

Mervetan01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2023
41
5
27
merhaba ben 7 haftalık hamileyken düşük yaptım kalp atışını duyamamıştım , şimdi 4 ay üstünden geçti düşünmeli miyim ne yapmalıyım yardımcı olun lütfen bu durumda olan var mı

merhaba ben 7 haftalık hamileyken düşük yaptım kalp atışını duyamamıştım , şimdi 4 ay üstünden geçti düşünmeli miyim ne yapmalıyım yardımcı olun lütfen bu durumda olan var mı
sen ne zaman kendini hazır hissedersen o zaman düşün. 2 3 ay beden toplanması ıcın yeterlı sure diye biliyorum

Merhaba bende 7 haftalık Hamileyken kalp ayışını duyamadım ve düşük yaptım doktorum beklememize gerek olmadıgını söyledi

6 ay beklemek gerekiyor diye biliyorum doktorların tavsiyesi öyle rahmin oturması için yoksa tekrar düşük tehlikesi yüksek oluyor

6 ay beklemek gerekiyor diye biliyorum doktorların tavsiyesi öyle rahmin oturması için yoksa tekrar düşük tehlikesi yüksek oluyor
Merhaba bende 7 haftalık Hamileyken kalp ayışını duyamadım ve düşük yaptım doktorum beklememize gerek olmadıgını söyledi
Şimdi hamile misiniz veya naısl bir süreçtesiniz

Anladım ben doktora gittim sadece rahminde kum görünüyor az bi kansızlık var onun için ilaç yazdı daha da düşünebilirsin dedi ama tedirginim

Düşük yaptıktan sonra kanamam hemen kesildi folik asit kullanıyorum ve korunmuyorum iki gündür göğüsleirmde sızı hissediyorum ve çok sık idrar çıkıyorum ilk hamileliğimdede olmuştu bu durum bilemiyorum bekleyecem

Bence hazır hissediyorsan tekrar dene korkma okuduğum bir kaç yerde düşükten hemen sonra olan hamilelikler daha saglıklı olduğu yazıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…