Acil yuva arıyorum

AyselSilahimiGetir

Kedilere aşık bir köle 🐈
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2022
1.640
4.113
Herkese merhabalar, ben bu çoçuğu dün sabah oturduğum site de buldum. 2-3 aylık dişi. 1 gözü tamamen görmüyor diğeri ise %10 görüyormuş. Kediyi evime alınca ev kedisi olduğunu sokağa maalesef ki atıldığını anladık. Hem benim baktığım kedilerin içinde bu çoçuk yoktu hem de eve gelir gelmez kum kabına gitti, mama yedi, su içti, yatağıma zıplayıp uyudu. Hiç yabancılık çekme, tedirgit olup korkma olmadı.

Benim evimde 3 kedi var biri engelli, biri ise genel olarak agresif bir kedi depresyona çok yatkın en ufak streste hastalanıyor. Sitede de baktığım bir çok kedim var ama gerçekten evimde 4.kedi çok zor olucak diğer çoçuklar için ama mümkün değil bu kediyi sokağa bırakamam, yapamaz çünkü. 😔

Bu bebeğe acil bir kalıcı yuva arıyorum. Kadıköy/ İstanbul’da oturuyorum. İstanbul içinde her yere kendim getirebilirim.

Sizden ricam en azından ara ara yorum yapıp konunun üste gelmesine yardımcı olursanız mutlu olurum.

Eklentiler

• cd17c4f5-9ce6-47c2-af16-5faf7a60a063.jpeg
    cd17c4f5-9ce6-47c2-af16-5faf7a60a063.jpeg
    205,1 KB · Görüntüleme: 31
Umarım birileri alır.
Sokağa neden atarlar ki bakamıcakları kediyi hiç sahiplenmesinler çok sinirleniyorum böyle yapanlara

Allah sizden razı olsun.
Konu yukarıda kalsın diye yazayım dedim. ben de bir ara 4 kedi baktım evde. Evet biraz zor oluyor. Umarım iyi bir yuva bulunur.

X