Acil Yardminiza İhtiyacm Var :((

Aleynacamci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2018
58
21
34
Prp ve mezoterapi ile sac dokulmeleri biten varmi?Ankarada Mehmet Akgunde bir oneride bulundu diger doktorlardan ayri.Islemi uygulaninca sonuc alan varmi? Lutfen yardim edin saclarim ciddi oranda dokuluyor ve doktor sadece sitrese bagliyor 2doktorda ayni kaniya vardi.

Doktorlar öneriyor ama ben onun bi etkisi olduğunu düşünmüyorum minoxil ondan kat kat daha iyi ve vitamin eksiklikleri ve çörek otu yağı da çok önemli

Esim icin arastirmistim minoxili . Eczaci tanidigimiz demistiki, minoxil kullanildiginda ise yariyor ama biraktiginda saclar yine dokuluyor.

Prp yide arkadasim yaptirdi. Bayagi toparladi saclari cok guzel oldu . Ama aradan zaman ( 3 4 yil oldu)gecti, yine dokuluyor saclari. Sikayetci.

Esim icin arastirmistim minoxili . Eczaci tanidigimiz demistiki, minoxil kullanildiginda ise yariyor ama biraktiginda saclar yine dokuluyor.

Prp yide arkadasim yaptirdi. Bayagi toparladi saclari cok guzel oldu . Ama aradan zaman ( 3 4 yil oldu)gecti, yine dokuluyor saclari. Sikayetci.
Ben yaptırırım yıllık bu gidişle ciltte de prp her yıl öneriliyor 1 kezde olsa.Mehmet Bey'den randevu aldım hepsinin karışımı bir tedaviye başlıycam.Prp, Mezoterapi, Kök Hücre inşallah çabuk sonuçlanır dökülen yerleri kapatamıyorum saçlarım cidden çok azaldı.

Ben yaptırırım yıllık bu gidişle ciltte de prp her yıl öneriliyor 1 kezde olsa.Mehmet Bey'den randevu aldım hepsinin karışımı bir tedaviye başlıycam.Prp, Mezoterapi, Kök Hücre inşallah çabuk sonuçlanır dökülen yerleri kapatamıyorum saçlarım cidden çok azaldı.
İns faydasi olur. Ama stres yapma , o da etkili.

X