Göz Makyajı Acil yardm kzlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
K

kokoshatun

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kokoshatun
kıslar 3 sene önce kaşlarımı aldırmıştım ama tabi daha 17 yaşındaydım yüzüm tam oturmamıştı ve olmadı kimse beğenmedi şimdi tekrar heves ediyorum ama aldırsam mı aldırmasam mı karar veremiyorum sana yakışan bu doğallık veriyo diyolar bir de siz karar verin pazar günü kuzenin nişanı var o zamana kadar aldırdım aldırdım aldırmadım aldırmam bı daha galbiba lütfen yardımcı olun bakıp çıkmayın fikir verin evt kızlar ilk başta ki alınmıştı karar sizlerinnn...

• Konu Sahibi kokoshatun
tşk ederim kızlarr 3 4 günüm var karar veremiyorum bir türlü yardımcı olun lütfennn

• Konu Sahibi kokoshatun
kızlar nolur her gıren bısı yassın ltf cok kararsızımm sizlerin fikirlerine ihtiyacım varr

• Konu Sahibi kokoshatun
canım bence alınmış hali daha derli toplu görünüyor .benim fikrim aldır

• Konu Sahibi kokoshatun
aovv sen kaşın biraz kalın sana alınmış kaş daha yakışır canım aldır.

bencede aldır daha güzel olur benim kaşlarımda seninki gibi ben aldırıorum

canim bence dogal hali cok daha guzel.
sadece ortasini aldirirsin yeterli.
hem simdi butur daginik kaslar moda.

bencede aldır canım böylesi sana daha çok yakışır

ama nasıl aldırcam bilmiyorum çok sert olmaması lazım kavisli çok yakışmıyor düzde olmuyor bana önerebileceğiniz bi kaş modeli var mı?

yav kızlar kaşlarımı aldırmaya karar verdiğim zaman doğal hali daha güzelmiş gibi geliyor aldırmayı düşünmediğim zaman alınca daha güzel olacakmış gibi oluyor ben karar veremiyorum nolur yardım edin...

kızlarrr büyük ihtimal yarın aldırcam kaşlarımı uff inş kötü olmazz

aldırdınmı bilmiyorum ama bence aldırma bu kaşlar şimdi moda onun için kalın kaş göze batmıyo bence güzeller kendin bir iki toparlaya bilirsin benim fikrimmm budur canım kaydirigubbakcemile2

kızlar aldırdım böle oldu kuafor almıım dıe cok dedı ama heves ettim aldırdım yorumlarr...

Fazla inceltmeden sartiyla-aldir,derim.a.s.

X