acil yardımm bi bakın

nursist

PAMUK PRENSİM...
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
455
11
sol kulağım ağırıyor ve ağrı gittikçede artıyor özelliklede yutkununca daha bi ağrıyor
dr.a gittim ilaç werdi ağrın artarsa kullan dedi ama dediği ilaç eczanede yoktu alamadık hamileyimde başka bişi weremedi eczacı...yrn akşamüzeri getiricekler ilacı bulundugumuz yerdede başka eczane yok... evde kendimce ne yapabilirim ağrıyı azaltmak için bilgisi olan warsa yardım etsin

sol kulağım ağırıyor ve ağrı gittikçede artıyor özelliklede yutkununca daha bi ağrıyor
dr.a gittim ilaç werdi ağrın artarsa kullan dedi ama dediği ilaç eczanede yoktu alamadık hamileyimde başka bişi weremedi eczacı...yrn akşamüzeri getiricekler ilacı bulundugumuz yerdede başka eczane yok... evde kendimce ne yapabilirim ağrıyı azaltmak için bilgisi olan warsa yardım etsin

Canım ağrın neden kaynaklanıyor?orta kulak iltihabı mı?yoksa baska birseymi,iltihapsa ilacsız geçmez tatlım maalesef..
Ama basıncla ilgili bir durum varsa (bende ara sıra oluyor) kafanı öne eğip burnunu parmagın ile sıkarken kulaklarına nefes ver sonra yutkun..ayrıca sakızda çiğneyebilirsin

:nazar:

sakız çiğnedim sıcak iyi gelir yazıyodu bi sitede onuda yaptım daha çok arttı bişi demedi dr. boğazda çok hafif bi kızarıklık war dedi ağrın çok artarsa kullanırsın diye ilaç werdi işte ama alamadıkk.. dün üşüttüm ondan olabilirmi acaba
iltihap falan demedi çünkü

İltihap yoksa kötü birşey değildir canm ya,ama sen bi sor doktoruna tam olarak neyim var diye,ona göre internettende bakarsın çözümüne,şimdilik bu aklıma geliyor..

:nazar:

X