acil yardıma ihtiyacım var

yassmi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2011
7
0
arkadaşlar haftaya annemin doğum günü var elimden bu tür işler gelir ne yapayım diye nette gezinirken annemle bu kolyeye rastladık annem çok beğendi ona doğum günü süprizi yapmak istiyorum ama nasıl yapıldığını bulamadım aranızda bana yardımcı olabilecek birileri varmı inanın hem ben hem annem çok sevinecek şimdiden teşekkürler

Umarım bahsettiğin budur:
Beaded jewelry – BIG Beaded Spiral « Beaded jewelry

"Selam, bugün boncuk spirallerden bahsedeceğiz. Ben onları çok severim. Tekniği oldukça basit olduğu halde, çok şık ve alışılmadık duruyorlar.İlk bakışta, Tabii ki, bayağı zor ve karmaşık görünüyorlar. Ama bakın bir boncuk şemasından ne yaptım!!
ve bunu
eğer bunu beğendiyseniz buradan alabilirsiniz.
Beğendiniz mi? Bu boncuktan dalgalar, farklı boyuttaki boncuklar yüzünden oluşuyor.
Bazı boncuk uzmanları bu spirale- Cellini Spirali diyorlar. Modifiye edilmiş boru şeklinde peyote*(ndebele spirali veya balıksırtı spirali). Bazıları, mozaik spiralin bir çesşidi diyorlar.
İşte bu kolye ve bileziğin şeması:

Bundan sonra 2. basamağı ihtiyacın olduğu kadar arttır.
Bu teknikte, kesme boncuk ve doğal boncuklar gibi farklı türdeki boncukları bir arada kullanabilirsiniz. Not: Eğer kesme boncuk kullanırsanız, (bu tür boncukların genelde keskin kenarlara sahip olmasından dolayı) daha güçlü bir ip kullanınız.
İyi Şanslar"

* İnternette "tubular peyote" şeklinde arama yaptırırsan bu yöntem çıkıyor.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

teşekkür ederim arkadaşım ama o diil arama yaptım bulamadım hala ve sizin yaptıklarınızı ise göremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…