Acil yardıma ihtiyacım var lütfen 🙏

Hanımlar merhana 4 gün önce daha çok yeni hamileydim değerim 139 du sonra kanamam başladı doktora gittik doktor da kese görünmediği için kanda bakalım dedi değerim 73e düşmüştü kimyasal gebelik geçiriyorsun dedi 10 gün sonra kan ver değerin sıfırlanmasini görelim demişti benim kanamam doktordan geldiğimde durmuştu peceteye silince sadece açık kahve leke geliyordu ama ne ağrı ne sizi ne kramp hicbirsey yok bende. neyse bugün yani 2 gün sonra gittim kan verdim 73e düşen değerim 218e fırlamış biz şok 😱 doktoru aradım o da çok şaşırdı gebelik devam ediyor olabilir dedi bu değerlerde dış gebelik olmaz ama henüz haftan çok yeni olduğu ve keseyi göremedigimiz için de birşey diyemiyorum kanını takip ederek fikir sahibi olabiliriz 2 gün sonra kan ver hemen bana gel dedi progestan verdi ve kan sulandırıcı iğneni hemen tekrar vurmaya basla dedi ben hala soktayim ne sevindim ne üzüldüm sağlıklı bir şekilde ilerler mi bilmiyorum
Degerlerim şu sekildeydi
03.01de (11)
04.02de (23)
06.02de (62)
08.02de (139)
10.02de (73)
Bugün 218 çıktı
5 yıldır bir yazvrumuz olsun istiyorduk 1 kimyasalim 1 de başarısız tüp Bebek denemem var ha bu arada ben önceki kimyasalimda inanılmaz ağrılar sancılar çektim ve aşırı aşırı bir kanamam olmuştu ama şimdi ne kan var ne ağrı hiç bir seyim yok anlam veremiyorum 🥺 çevresinde böyle bir olay duyan ya da yaşayan var mı kızlar lütfen bilen ya da bir bilgisi olan bana yardım etsin 😭🙏
Evet bir tanidigiminda ilk öğrendiği değerden sonra düşük değer çıkmıştı 3. Değeri tekrar yükselişe geçti ve sağlıklı gebeliği devam ediyo ama kaç haftalik şuan bilmiyorum. İnşallah hayırlı sağlıklı kucağına alırsın bebeğini

Bu kadar bilgiyi öğrenmek bile içimi birazdaha rahatlattı insan bişeyleri bilmeyince daha kötü oluyo gerçekten çok bilgilisiniz çok teşekkür ederim Allah herkezin yüzünü güldürsün bu konu hakkında zor seyler sabır beklemek gerçekten çok zor
Rica ederim keske bilmeseydik ama var ki bi hayir basimiza geliyo boyle dusunucez gecmis olsun tekrardan

X