Aile Planlaması Acil yardım

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

coffee91

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2013
25.045
869
33
Merhaba herkese,
Bu konuyu açmak için üye oldum. Yeni evli sayılırım.
Eşimle adetim bittikten 9 gün sonra dün birlikte olduk.ısrarlarıma rağmen bişey olmaz deyip geri çekilme uyguladı. çok tedirgin oldum ve dün açık eczane bulamadıgım için ertesi gün hapını bugün alıp içmeyi düşünüyorum içim başka türlü rahat etmeyecek.Etkisini gösterir değil mi ?

Birde ilişki sırasında çok canım yandı ve sonrasında da kan geldi bütün gece karnım ağırdı .bugunde idrarımda yanma ve koku oldu. İnternetten biraz baktım enfeksiyon diyor ama bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ertesi gün hapları 72 saat içinde kullanılabilir diye okumuştum galiba bir makalede umarım yanilmiyorumdur. Yani etki gösterir.

Diğer konu için bir bilgim yok isterseniz bir doktora gorunun

Ertesi gün hapları 72 saat içinde kullanılabilir diye okumuştum galiba bir makalede umarım yanilmiyorumdur. Yani etki gösterir.

Diğer konu için bir bilgim yok isterseniz bir doktora gorunun
Evet bende öyle okudum.içim çok huzursuz inşallah etki eder

Doktora git benimki gibi kroniklesmesin.. benim azcik ususem yazin bike ayaklarim ciplak gezsem yanma oluyo.. bazen cok yanma koku oluyo bazen hic olmuyo ama tamamiyle kurtulamadim ilacda kullandim.. 2 yildir boyle gelgitki hep

Doktora git. Enfeksiyon olabilirsin. Yanma olur bir de sık sık tuvalete cikma istegi.

Yanma olayı genelde kendinizi çok kasmaktan da olabilir.
Ama eğer koku varsa enfeksiyon kapmış olabilirsiniz.
Çok acil doktora gidin lütfen . enfeksiyon yer etmesin.
Doktora git benimki gibi kroniklesmesin.. benim azcik ususem yazin bike ayaklarim ciplak gezsem yanma oluyo.. bazen cok yanma koku oluyo bazen hic olmuyo ama tamamiyle kurtulamadim ilacda kullandim.. 2 yildir boyle gelgitki hep
Evet yarın gitmeyi düşünüyorum
Ertesi gün hapı içince bişey olmaz sanırım
Of çok huzursuzum eşim kendınden çok emin ama bilmiyorum neden böyle tedirginim

ben tam 1 yıl bu bela ile mücadele ettim.
Soğan kürünü yaptınız mı?
Bol bol su içiyor musunuz?
Sebamed gibi jellerle yıkıyor musunuz?

ben tam 1 yıl bu bela ile mücadele ettim.
Soğan kürünü yaptınız mı?
Bol bol su içiyor musunuz?
Sebamed gibi jellerle yıkıyor musunuz?
Ben sabunl a yikiyordum am burda bir arkadas uyardi sabun kurutur dogal yapisini bozar ph mi ne diye biraktim.. burdan gvynA gelmisti onun kullandm behendim tekrar almiayim azar azar kullaniyim... orkid kullaniyorsan kullanma derim naylon olduhu icin daha kotu yapiyo.. ben ne zaman adette orkid kullansam yanma koku cogaldi.. bu hastaliga iyi gelmiyo.. ben 4 5 tame yeni havlu almisyim kaynattim hepsini kenarda duruyo onlari kesip kullaniym adette.. sogan denedim ama devam edemedim allahim nasil midem bulandi reflu var ya bende sogan kaynatip ictim hersefetinde kustum o yuzden 2 bardak anca ictim biraktimm. Gene burda bir arkadas hayit otu mu tohumumu iyi geliyo dedi dene iatersen.. hergun yika kiloy degistir ozellikle yazin

Evet yarın gitmeyi düşünüyorum
Ertesi gün hapı içince bişey olmaz sanırım
Of çok huzursuzum eşim kendınden çok emin ama bilmiyorum neden böyle tedirginim
Simdilk ic.. ama adet gelince olmazsan test yap olursan saglik ocahindan dogum kontrl hapi al ucretsiz veriyorlar baslarsin.. gerci cok pahali da degil.. yada saglik ocagindan aylik yada 3 aylik igne yaptir hap unuturum diyorsan

Yok ben zaten kurtuldum.
Ama ben bol su ve soğan ile kurtuldum. Ayrıca sebamed jel ile.
Sabun zaten ph dengesini bozuyor asla kullanmıyorum.
ilişkiden önce de eşiniz de jelle yıkasın.

Yok ben zaten kurtuldum.
Ama ben bol su ve soğan ile kurtuldum. Ayrıca sebamed jel ile.
Sabun zaten ph dengesini bozuyor asla kullanmıyorum.
ilişkiden önce de eşiniz de jelle yıkasın.
Orkid de bu hastaligi tetikliyo naylon ya ne zamn kullansam aziyo hastalik.. bol su iciyorum ama dedigim gibi sogan devam edemedim
Insallah ne sen ne ben bi daha yakalanmayiz.. illet birsey bu.. en kotusu de koku insan icinde durmaya cekiniyo insan acaba koku gidiyomudr karsidakine diye.. esimle iliskide once mutlaka dus aliyom ozellikle ona aldiriym is yuzunden illa terliyo kirleniyo cunku... smear testi mi ne ona bakti doktor idrar filan temiz cikmisti sadece idrar tolu enfeksiyonu birde yumurtalikta kist cikmistu.. kist sonraki gittigmde azalmisti ama bu illet enfeksiyon ara ara boyle tetikliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…