Acil yardım yerleşme kanaması mi acaba

Mehmetugba

Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
83
28
27
Arkadaşlar ben polikistik over hastasıyım adetlerim ve yumurtlamam düzensiz oyuzden hersyim.ayni zamnada catlatma tedavisi görmüştüm geçen ay .Ve bir hafta önce adet oldum şuan da benden kahverengi leke şeklinde dün leke geldi ve bugün hafif daha kan rengine döndü ve pıhtıda oluşmaya başladı yani bu mumkunmu polikistik olduğum için gebe olabilirmiyim çünkü hersyin düzensiz ve hiç böyle birşey olmamıştı.Onun yanında idrar hissi vs belirtilerde oluşmuştu böyle bir durum yaşayan varmı lütfen bana ulaşın

geçen hafta adet olmussunuz daha biteli 3 4gün anca olmuştur. yumurta olusup çatlayıp döllenip rahme inemez imkansız bu süreç. yerleşme kanaması değil maalesef. pcosta klasik kahve siyah akıntı genelde oluyo. eski kistik yumurtaların akıntısı bende sürekli geliyo hatta dün hafif olarak geldi her sefernde acaba yerleşme kanamasımı diyorum saçma sapan akıntı olup geçiyo ne adet ne gebelik hiçbiri olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…