acil yardım nolur :( test negatif yinede hamile olabilirmiyim.

S.GUN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
20
0
Arkadaşlar ben mart ayında adet bitiminden sonra eşimle ilişkiye girdim ve 68 saat sonra norlevo kullandım ayın 20siydi. ayın 27 sindeki ilişkide eşim yine korunmadı ben de spirali yeni çıkarttırdığım için doğum kontrol hapına başlayamadığımdan korunmuyordum.
yumurtlama tarihim 27-30 mart arasymış. 6nisanda adet olmam gerekiyordu fakat olmadım. eczaneden adet söktürücü aldım farlutal, eczacı bu ilaç bitince adet olmazsan hamilesin demektir dedi. İlaç biteli 1 hafta olmak üzere fakat adet olmadım . 25 gün geçmiş oldu neredeyse 2. kez adet zamanım geldi ama yok. idrar testi negatif çıkıyor ama eğer ayıın 27sindeki ilişkide hamile kaldıysam çıkmayabilirmi henüz bebek 5 haftalık olmuş oluyor ozaman. dış gebelik olabilirmi yada. acil yardım edin nolur :KK43:

doktoruna gidip muayene olmalısın canım ve idrar testleriyle hiç uğraşma gidip kanda b hcg ye baktır zaman kaybetme

norlevodan 6 gün sonra kan testi yaptırdım negatifti ama ondan sonra yine korunmasız ilişki oldu pazartesi günü gideceğim doktora siteyi araştırdım var maalesef benim gibi olup hamile olan :KK43:(

X