Acil yardım lüüütfeeeennnnn

strawberrylips

oğlum ve minik meleğim❤
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2007
4.311
370
43
Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var.Dr.um hakkında bi söylenti var.Eşimin bi tanıdığının arkadaşı Dr.um bir hanıma doğum yaptırırken vajinasını yırtmış ve o bayan şu anda komadaymış.Üstelik dr.umda kabul ediyormuş bu hatasını,ayrıca kurul kararıyla hastaneden uzaklaştırılma ihtimali bile varmış.Lütfen yardım edin bana bebeğim için herşeyi yaparım.Eşimde istersen dr.u değiştirwelim diyor.Banada bir sürü ilaç verdi şimdi kafamda bir sürü kuşku oluştu acaba banada yanlış tedavimi uyguluyor diye.Ne yapayım yada bu durumda siz olsanız ne yapardınız.Zaten çok ilgisiz doğrudüzgün ilgilenmiyorda aslında,lütfen arkadaşlar herkesin yardımını bekliyorum:sm_confused:

canım panik yapmana gerek yok madem senle de yeterince ilgilenmiyorCADIARZU değiştir o zman dr.nu, dr bu sonuçta koca değill:roflol:

canim ya doktor cok onemli,en basta konusunda uzman olmali,senle ilgilenmesi seni rahatlatmasi cok onemli,benim doktorum cok soguktu bi resmi bile cekinerek istiyordum,hic bise anlatmazdi,doguma 1 ay kala valla ben bu doktorda dogurmam dedim,doguracagim varsada kendimi kasmaktan doguramam,sonra esimin isyerinden arkadasinin esinin doktoruna gittik tavsiye uzerine ,anaaaaaaaa valla ben onca sitresi bosa yasamisim guler yuzlu,konusmakli insani rahatlatan bi tavri vardi doktorumun bebisi incelerken hep anlatiyordu su kafasi su poposu diye bide seviyordu hadi gel artik dombili diye niye anlattim iyikide degistirmisim,rahat degilsen aklinda suphelerin varsa hic dusunme baska doktor bul,insallah sag salim bebegine kavusursun canim

cnm bende bi tane doktora gittim hiç ilgilenmedi hemen hiç vakit kaybetmeden doktorumu deiştirdim ve şimdi çok memnunun herşeyimle ilgileniyor.memnun deilsen güvenmiyorsan deiştir bence gerçekten doktor çok önemli.

arkadaşım bencede doktor çok önemli seni rahatlatmıyorsa yani kafanda soru işaretleri varsa doktorunu değiştir

aman hemen degistir. bende degistiricem benimkide boyle aladağdan serin bi adam. dünya umrunda degil sinir oluyorum

arkadaşlar bu ALLAH korusun hepimizin başına gelebilir. ALLAH 'tan tek temennimiz kimsenin başına gelmemsi sağlıkta böyle şeyler meydana gelebiliyor. ama bu gebelik hiç bişeye benzemez siz rahat olacaksınızki kendinizi güvende hissdeceksinizki sağlıklı mutlu bir gebelik geciresinizki bebeginiz dünyaya mutlu bir bebek olarak dogsun o nedenle dr güven duymalısınız. dream a da tavsiyem için rahat degilse bir gebelik boyunca acaba demekten kendini alamazsın güven duyman için dr degiştirebilirsin.

E hic riske atmaya degermi, piyasada doktor mu yok, degistirin tabiki!! Allah korusun, goz gore gore kadina teslim etmeyin kendinizi!! Ben olsam bir saniye dusunmez, birakirdim.

ilgilenmiyorsa hemen değiştir bence bende dr dan memnun değilim soru sormaya bile çekiniyorum önümüzdeki ay bende değiştircem.sonuçta bir iki kez görüşmiycez aylarca görüşcez.içimizin rahat olması şart bence.paramızla rezil olmıyalım diimi.

bende hemen değiştirmeni tavsiye ederim. çünkü ileriki dönemlerde doktorun onemini çok daha iyi anlayacaksın.

bence de hemen değiştir dr.unu canım.arkadaşlarında dediği gibi rahat bi hamilelik geçir ki çocuğun da doğduğunda rahat olsun ve mutlu olsun.

bencede değiştir canım doktor çok önemli güven vermeli sana çünkü sen ona dünyanın en kıymetli şeyini teslim edeceksin bebişini rahat olmalı doğumun kafanda şüphelerin varken nasıl rahat doğum yapa bilirsinki parasıyla değilmi zaten güzelim niye stres yapıyorsun boşuna hayrına bakmıyorya iyi bir doktor araştır böyle konuştuğunda sana güven veren biri olsun canım öptüm

Arkadaşlar haklısınız ama dün kan pıhtılaşma testi yaptırmıştım haftaya sonucu çıkacak onu bekliyorum.Onunda sonucu çıksın hemen değiştiricem.Artık içim hiç rahat değil.Şu an düşünüyorum da bir çok ilaç verdi bana daha önce düşüğüm olduğu için, acaba yanlış tedavimi uyguluyor diye panik yapmaya başladım.İnsan bir kere güvenini kaybedince böyle oluyor işte.Ben sadece öncelikle bebeğimin sonrada kendimin sağlığını düşünüyorm.Tabiki ruhsal açıdanda iyi olmak gerekli.Herkese çok teşekkürler

cnm.doğum kontrol hapı zamanında bende kullandım,bu haplar düzenli kullanıldığı sürece yüzde 99 koruma sağlar.Ancak sen düzensiz kullandıysan onu bilemem en kısa zamanda dr.la görüş hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…