Acil yardım lütfennn

Yara

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2023
39
8
22
Mrb arkadaşlar bu konuda bilgisi olup yardım cı olacak biri varsa çok sevinirim 32 gündür adet olmuyorum adetim 10 gün geçti kan testleri negatif bugün özele gittim ultrasonda baktı kese gibi bişey görüyorum dedi dr kan istedi gene negatif adet söktürücü yazdı bu durumu yaşayan varmı sizce kullanmalıyım kullansam öyle Bi durum varsa bebeğe zararlı ı yoksa biraz daha beklemelimiyim nolur yardımcı olun yerleşme kanaması gibi bişey de yaşadım

Kuzum gecmis olsun adet söktürücü hamile olanlarda düşüğe sebebiyet veriyo diye duymustum emin olmadan kullanma derim iyice arastir emin ol baska doktora gidebilirsin mesela

Kuzum gecmis olsun adet söktürücü hamile olanlarda düşüğe sebebiyet veriyo diye duymustum emin olmadan kullanma derim iyice arastir emin ol baska doktora gidebilirsin mesela
Devlete gidince direk kan ver diyo doğru dürüst dinlemediler bile özele dedik oda iyice şüphe düşürdü kese gibi bişey görüyom deyince bide kan yine negatif çıkınca kullan dedi offf ya

Devlete gidince direk kan ver diyo doğru dürüst dinlemediler bile özele dedik oda iyice şüphe düşürdü kese gibi bişey görüyom deyince bide kan yine negatif çıkınca kullan dedi offf ya
Valla kuzum devlet pek ilgilenmiyo kese görünüyosa niye negatif çıktı ki acaba

Kese olarak görünen şey miyom vs olabilir. Görünecek kadar büyük kesenin kan tahlilinde çıkmama ihtimali asla yok. Kese gibi bir şey görmüş kist yada miyom muhtemelen sonrasında bakmış kanda çıkmamış. Doktor asla vermezdi hamilelik şüphesi bile olsa.

Haklısınız Dr ultrasonda baktığı gibi burada kese gözüküyor dedi bende kanda çıkmadı dedim tkr kan yapalım negatif olursa kullan dedi işte çevrede etkiliyor aslında biraz bekle falan diyorlar öyle olup sonradan pozitif alan var diyorlar kafam çok karıştı en çokta belirsizlik yıpratıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…