❗️❗️Acil yardım lütfen

Mathilda66

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2022
157
33
Kızlar ben gebelik istiyorum 7 ay oldu bir türlü ovülasyon takibi yapamadım bugünde tam ortası 31 günde adet görüyorum 17.günüm Bi ovülasyon yapayım dedim tabi baştan başlamalydım ama bugün uygulamada tam günüm olunca tek atış deneme yapayım belki çift görürüm dedim böyle çıktı sizce nolmuş olabilir geçmiş mi gelecekmi yumurtlama

Birde eğer erken yumurtladıysam ve gebelik söz konusu ise bu Lh hormonu artmış olması ve çift görmem getekmezmiydi oda bir ip ucu olurdu diye düşünüyorum...kafam çok karışık

Testin fotoğrafını atmamışsın canım

Eklentiler

• 20220901_144545.jpg
    141,9 KB · Görüntüleme: 31
Teste devam et canım. Yumurta çatlamış ondan silikleşmiş de olabilir, henüz çatlamamış pike doğru gidecek de olabilir.
Koyulaşmaya devam ederse henüz çatlama olmamış demektir

Testi yaptıktan sonra ne kadar beklemeliyim kesin sonuç için çünkü bekledikçe sanki koyulaşıyor çizgi

gebelik testi gibi zaten ilk 10dkda çıkar daha fazla beklemeye gerek yok. anında kopkoyu çıkması lazım.. 17.gün tam ortası olmuyo belkide geçmiş olabilir bugunu kesin değerlendirin siz

Peki mesela yumurtlama oldu ama test yapmaya devam ettik bu çizgi giderek yok oluyor mu arkadaşlar ben doğru takip yapmadığım için bugün silik mesela yarın eğer yumurtlamış ve geçmiş ise yarın yapacağım test bugünden daha silik mi olur yoksa adete kadar yarı silik olarak mı çıkmaya devam eder sormak istediğim tam olarak yumurtlama sonrası bu çizgi yok olur mu ? Çıkmaya devam eder mi hafiften olda

Ben geçen ay regle üç gün kala yaptım bazı insanlar gebeliği ovulasyon testiyle öğreniyor belki bir şey çıkar diye. Gebelik yoktu ve test tertemiz çıktı yani o ikinci çizgi silik olarak bile yoktu sadece tek çizgi vardı.
Yumurtlama dönemi bitince demek ki ikinci çizgi silik bile çıkmıyor diye düşünüyorum öyle olunca açıkçası

Anladım çok açıklayıcı olmuş benimde merak ettiğim buydu bende de garip bir şekilde ilk 1 dakika içinde testte bişry yok neredeyse sonra Bi çizgi oluşumu oluyor bit türlü anlayamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…