acil yardım lütfen nooolurr..........

meryemyilmaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
189
5
4ay polikistikover tedavisi gördüm ve 4.ay hamile kaldım.dün doktorum ultrasonda bebek kesesini gördü fakat burda bir yumurta daha bırakmışsın henüz gelişmemiş dedi.o kullandığın klomenin etkisi dedi. iki hafta sonra görücez gelişip gelişmediğini dedi.arkadaşlar gelişmemiş ne demek yani o yumurta gelişirse ikizmi olcak anlayamadım.orda yumurta bırakmam ne demek ,o spermle döllenmiş bi yumurtamı, yoksa yumurtalığın ürettiği ovulasyon zamanında ugun boyuta gelen yumurtalardanmı??? lütfen yardımcı olun kafam çok karıştı benim:sm_confused:

Canim Doktoruna Sorsaydin Keske Bunun Anlami Ne Diye Hicmi Aciklama Yapmadiki Ama Sakin Uzulme Sonucta Kotu Bisey Olsaydi Bari Onu Soylerdi Saglikli Hamilelik Gecirmen Dilegiyle

canım hakkında hayırlısı olsun ama maalesef benim de bilgim yok.ama bizi de bilgilendir merak ettik

4ay polikistikover tedavisi gördüm ve 4.ay hamile kaldım.dün doktorum ultrasonda bebek kesesini gördü fakat burda bir yumurta daha bırakmışsın henüz gelişmemiş dedi.o kullandığın klomenin etkisi dedi. iki hafta sonra görücez gelişip gelişmediğini dedi.arkadaşlar gelişmemiş ne demek yani o yumurta gelişirse ikizmi olcak anlayamadım.orda yumurta bırakmam ne demek ,o spermle döllenmiş bi yumurtamı, yoksa yumurtalığın ürettiği ovulasyon zamanında ugun boyuta gelen yumurtalardanmı??? lütfen yardımcı olun kafam çok karıştı benim:sm_confused:
embriyonik gebeli olabilir
doktorun en iyi cevabı verecek olan kişidir canım mutlaka danışmalısın
yani iki yumurta olduğunu düşün biri gerçek biri döllenmemiş.Bir tanesinde bebişin var biri pasif...
ikiz değildir bence yoksa ikisi aynı anda gelişmeye başlardı bence ama merak ettim benide gelişmelerdn haberdar edersen sevinirim.ama gelişirse ikiz olabilir ne güzellll:))

sağolun kızlar gelişmeleri söylerim size.doktorum kesin bişey diyemem şimdi ,haftaya kontrolünde görcez dedi.üfff bilmiyorum yaa zaten acayip asabileştim ikiz olma ihtimali beni korkuruyostres oldum yaa.çok tez canlıyım duramıyorum yerimde.kesin sonucu bi öğrensem ikizmi yoksa ne bu??? ozaman bu kadar stres yapmam yani

X