Acil yardım kizlar

Birinsann

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2021
1.473
774
Kızlar selam bende bişe sorucaktim benim son adet tarihim 20 Aralık ocak ayında hiç adet olmadım 22ocajta kan verdim 0.100 çıktı sonra test yaptım negatif çıktı tarlusal içtim hala olmadım adet ne yapıcam bilmiyom göğüslerim sis ama agrimiyor yani dokununca ağrıyor oda çok şiddetli dgl belim düz yatınca resmen çok ağrıyor geri kalkamiyorim yani napicam acaba varmıdır bendede kadın doğuma gitmedim tarlusal veriri zaten diye ben içtim aama hala olmadim bugün sağlık ocağında ultrason ile baktı doktor rahim fuvari aşırı ama aşırı kalınlaşmış dedi adet olucaksin kesin buhun dedi yada gebelik dedi kan verdim 01 ama hala adette olmadim

İyi de gebelik ihtimali varken neden tarlusal içiyorsunuz ki ??. Yani ihtimal var gebelikle ilgili bilginiz olmadığı için. Şimdi kan vermişsin. 0.100 . 0. İse evet değilsin. Ama idrar testi için hemen ardından yaptıysan 300 değerin altı zaten negatif idrarda. Bence sorman hata doktora gitt. Ki eğer 28 günlük dönğünse adetin son adetin ilk günü 20 Aralık ise 3 -4 gün geçer geçmez gitmişsin. Hemen beta HCG yükseliş yaşarmısın o sırada bilemem. Gebelik ihtimalini varsa lütfen kadın doğum doktoru gebelik ihtimali yok hayır gebe değilsin demeden ilaç almayın lütfen. Kadın doğuma randevu almanız daha iyi olur.

Tarlusalı kac gun kullandınız ve biteli ne kadar oldu ilac bittikten sonra max. 10 gun icinde adet olursunuz

Ama 2oldu kan verdim negatif yani sonuçta dinde verdim negatif kan sadece şey takıldı kafama ben ddm ki her zaman kalınlaşır ddm bu sefer aşırı derece kalınlaşmış dedi

Ama 2oldu kan verdim negatif yani sonuçta dinde verdim negatif kan sadece şey takıldı kafama ben ddm ki her zaman kalınlaşır ddm bu sefer aşırı derece kalınlaşmış dedi
Düzenli bı ilişkim var belki yeni oldu diyorim gözükmedi tamam ilk verd zaman belki yoktu ama o süre zarfında belki yumurtladm

Gebelik olması durumunda, endometrium bir yastık görevi görerek tüplerden gelen embriyoyu, yakalar ve tutunup büyümesini sağlar. Rahim duvarında bulunan hücrelerin normalden fazla büyümesiyle, kalınlaşma meydana gelmektedir. Her adet döneminde rahim duvarı kalınlaşmaya başlar gebeliğe hazırlanır.

Kalınlaşma nedeni zaten adetin başlamaması. Ultrason ile bakıldı yani. Adet geciktiyse dediğim gibi ilaçta kullanmışssınız . Doktora gitmeniz daha sağlıklı.

İyide 2defa verdim kan iikiside negatif birini dün verdim hatta ama kafama takılan şey doktor dediki rahim duvarı kalınlığı aşırı aşırı var bugün kesin olucan dedi olmadım bende diyorum ki acaba daha çok yeni mi yumurtladim tam o zaman negatifti
Yani gidicem randevuda aldım kadın doğuma ama doktora ddm ki her zaman kalınlaşıyo dediğimde bu sefer çok aşırı bı kalınlık dedi kesim bugün olursun dedi geçti olmadım ya belki daha çok yenidir diyorum sonuçta biz sürekli düzenli iliski var belki yeni tutundu

Bu sefer yani her zamankinden fazla kalınlaşmış diyince gebelik diye geldi aklıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…