Acil Yardım Kaynanam abuk sabuk konuşuyo

imzamı atarım bunun altına:lepi:ayrıca direkt eşine sor böyle böyle duydum açıklamasını bana yap diye.arkdaşlardan bazıları şöyle demiş eşinize bu durumda karışmaya hakkın yk diye tabiki var eğer aynı yatağı paylaşıyosan ve ona bu dünyada en yakın olan sesnsen annesinden bile tabiki açıklama istemek ve eşinin bu duruma seni ikna etmesini istemek hakkın çünkü o olayları sen yaşadın başkası değil..ama şöyle olması en güzelisen onlarla hiç bi şekilde görüşme belliki seni hak etmiyolar ama eşin görüşssün bırak ne halleri varsa görsün ailesinin.ve şunuda belirt üstüne basa basa "evet sen ailenle belki görüşebilirsin ama ben asla onların yaptıklarını unutmıcam ve görüşmicem.ve sakın evliliğimize ve bana karşı seni doldurmalarına izin vermemelisin.ailenin görüyosan gör ama hepsi o kadar.evliliğimizi tehlikeye atıcak en ufak bi olayda müdahil olurum."eşin bunu blsin çünkü seni istemiyolarsa ve sana çok yaplarsa inan şimdiden sonra rahat durmayacaklardır bunun dozu az olur veya çok olur.:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…