Acil Yardım Kaynanam abuk sabuk konuşuyo

canım galiba sen eşinin ailesiyle evlenmeden ve evlendiğinizde baya problemler yaşamışsın eşinine de yansıtmışlar seninle ilgili problemlerini ve eşinin ailesiyle olan bu problemleri bu kadar çabuk unutup gitmesi olayı biraz zoruna gitmiş benim anladığım kadarıyla.
Nacizane fikrim gözünle görmediğin kulağınla duymadığın hiç bir şeye inanma. Bunu sana anlatan komşun bir şekilde kayınvaldenle aranın bozuk olduğunu bilip sizi daha da uzaklaştırmaya çalışıyor olabilir.
İkincisi eşin senin için bir yerde ailesini karşısına almış, onları kırmış bence eşinin kıymetini bil bunu çoğu erkek yapmaz.
Üçüncüsü barışmış olsa bile eşinin görüşmesine karşı çıkma nede olsa onun ailesi onu bu yaşa onlar getirdi, ha istemezsen sen görüşmezsin yazdığın yorumlara bakarak eşininde buna tepki göstereceğini düşünmüyorum.
Allah hakkınızda hayırlısını versin.

Et tirnaktan ayrilmaz
Hiç bir çocuk, evlat da ailesine omur boyu rest çekmez
tamam...kayinvaliden agir hakaretler etmis, seni aileni uzmus...ama esin yaninda olmadi mi hep ?
istedigin dugunu de yapmadi mi ? yapti...vede yaninda...
gun gelecek, annesi - babasi ozleyecek, gitmek isteyecek ve gidecek
belki senin için 15 gun az bi sure ama belki ona çok uzun bir zaman geldi
belki içi kan agliyor ama sana soyleyemedi
sen kirgin ol, kizgin ol, affetme...
ama birak esin eger gorusmeye gidiyorsa gitsin
bunun için sorun yaratma, kavga etme
konuyu açarsa soyle birsey soyleyebilirsin "bana yapilanlari asla unutmam, affetmem, ailemle yapilanlari unutamam. ama annendir, git, gor, ara, gorus. ama beni karistirma. hakkimda da konusturma, bu bana yeter" desen, sen kotu olmazsin.
ama eger bas kaldirirsan, karismaya kalkisirsan, inan senden kotusu olmaz
bence yani...

komşunuz sizin durumunuzu biliyor mu?
eşinin ailesiyle görüşmediği falan anlatmış mıydınız?
belki de kayınvalideniz elaleme oğlum benimle görüşmüyor demeye çekinmiştir ve ben sadece gelinimle görüşmüyorum oğlumla görüşüyorum demiştir.
olayları tam bilmediğim için böyle bişey aklıma geldi..

Bırak oğluyla görüşsün sen rahat ol eşine bu konu hakkında baskı yapma arada sen kalırsın ana-oğul onlar hem şunu unutma seninle ne kadar az görüşürse senin için okadar iyi sevgiyle kalın

cnm tüm bu olanlardan sonra eşin ailesiyle görüşüyorsa zorla bundan men etmek hoş olmaz.bu eşinin anneye karşı zafı olarak yorumlanabilirki böyleysede fazla yapacak birşey yok.seni görüşmeye zorlamıyor ille anneme saygı duyacaksın diye diretmiyorsa görmezden gel.aksi takdirde evliliğin zarar görür.buna izin verme.olgunluğunu koru.bırak eşin çeksin bu durumun ezikliğinia.s.

Canım eşine neden soğuk davranıyorsun ki aldırış etme size laf getiren kişiyede.Eşinle iyi olduktan sonra hiç kimseye aldırış etme :1closedeyes:

Bencede kesinlikle araya girme canim!!

Onlar anne oglu bugün barismasalar yarin barisirlar iyi olurlar lakin sen kötü olursun

Hatta esinle annesi ile konusmasini küsmemesini söylemen gerek!
Ben konusmuyorsam sen küslük yapma annendir Ölümlü dünya yarin öbür gün annesi vefat ederse sana senin yüzünden annemle küstüm konusmadim dedigi vakit
cok vicdan azabi cekersin ...benneyaptımki

bence araya gırmeyın ılerde pişmanlıkta yasamayın...bırakın görüşsünler...
sonuçta eşiniz sizi sevmiş...ve dügün zamanı resttı cekmiş...
şimdide zorluk çıkarıpta ucurumlar yaradılmasın.....
kusluk nereye kadar gıdecekkı...tırnakla et gıbı ayrılamazlar...
ve sonu ölümlü dunya...

merhaba herkese....lal _86 seni benden daha iyi anlayan su ana kadar saniyorum ki cikmadi...cunku butun yorum yapan arkadaslar dogru we mantikli olani yani anne ile ogulun arasina girmemeni istiyor,,,,we eminim ki senin duymak istedigin cwplar asla bunlar degil..sen kendini ne kadar anlatmaya calissanda durum herkesin gozunde aralarina giriyormussun gibi sana patliyor...bende aynisini yasadim we hala yasiyorum...ilk basta sen o ewligin temel tasindan birisin ,,esin we sen warsin artik aileler ikinci planda kaldi,,,,en ufak bir kelime bile senin herseyini etkiler,,,,esine neden surat yaptin neden konusmuyorsun deniliyor? o kadar kolay hazmedilen birsey degil tabiki canin yaniyor haksizliga ugruyorsun ,,insanlar hem suclu hem guclu ...sen kendini huzursuz hissediyorun,,,ben sana yerden goge kadar hak weriyorum ,,,cunku basina gelmeyen anlamaz,,ben 2.5 yildir ewliyim we dunun birde 4 yil oncesi war ,,neler yasadim ..dugunde cikan rezillikler,,,we dugunu protesto edip geleinmedi ,,,ben o gunden beri gorusmuyorum ,,,insanlar her ne kadar hatamizi anladik deselerde benim ozum dogrulmuyor onlara karsi..sadece sunu soyledim esime ailen ile ne kadar istersen ne zaman istersen gorus beni sakin engel gosterme ama ben kesinlik oyle birilerini tanimiyorum artik...beni ewimde huzursuz etmeyin gelip gitmesinler ,,, siz ne yaoarsaniz yapin,,,cunku en ufak o ailenin lafi bile acilsa dunya basima yikiliyordu...seni cok cok iyi anliyorum....sadece bebek olunca torunlarini gormek isterlerse ewe gelirler ,,ama ondan baska benden insanlik beklemeyeceklerini cok iyi anladirlar ,,2.5 yildir tek kelime dahai konusmadim,,,benim meshebim bu kadar rezilligi yasadiktan sonra ,birsey yokmus gibi konusmaya el wermez..kendini sakin uzme esine cok olgun bir sekilde kararini bildir,,,manewi huzurunu ona teslim ettigini soyle...uzme kendini sakin...uzun oldu ama ceken bilir duygularim depresti ,,zamaninizi aldim sorry...

komsunuzun abartmıyo olduğuna emınmısınız.en nıhayetınde bu sızın aıle meselenız.bence siz esinıze annene gıt konus sırt dönme tarzında tavsıyelerde bulunun.kötuluk görsenızde ıyılık yapınkısızın aynı sevıyede olduğunuzu düşünmesın

Simiracım çok sağol yorumların için benı anlıyosun aynı kaderı paylaşıyoruz desene canım senındemı düğününe gelmedıler

Simiracım çok sağol yorumların için benı anlıyosun aynı kaderı paylaşıyoruz desene canım senındemı düğününe gelmedıler

ah sekerim dugune gelmediler tabi protesto ettiler...Tanrim benim aileme we sewdiklerime omur wersin cok cok hos bir dugun yaptik agzimizin tadiyla .hala konusuluyor bizim dugun we kina ...ailemle mutluyum cok esimi sewiyorum ,,birde minik bebisimiz geliyor insallah...ben kendi adima wicdanen cok rahatim,hicbir yanlisim olmadi kimseye sadece gorusmuyorum o aile ile...esimde buna saygi duyuyor cunku olanlari cok net goruyor.zaten o da cok hoslasmaz ailesinden..allahtan turkiye de onlar ...yakinda buraya ziyarete geleceklermis ama otele ,benim ewime degil ,bunun anlasmasini zaten cok iyi yapti esim,,ewime gelmek isterse ben o wakit disarida olucam,,,onlarinda hakki tabi ewladinin ewini gormek,:)))

sonucta bebegim ne ekersen onu bicersin ...ben cok huzurluyum,herkes olanlari bilio ..agizlarini acip bir laf edecek yuzleri yok,,ama yindede ewladini 3 yildir gormuyor ,gelip disarda gorsun,ben warken ewime gelmesin,kaybedecek birseyim yok ,,ben boyle coook mutluyum,,,darisi sana tatlim,nasil baslarsa oyle dewam eder..sinirini ciz ... allah mutlulugunuzu daim etsin....

bence görüstüğünü anlamak için bigün hadi annenlere gidelim veya yarın yemege annenleride cagıralımmı ne dersin diye falan agzını ara bakalım :1hug:a.s.

Bence konusunu bile açma eşin bu konuyu açarsa bir gün ,kesin tavrını belli et.Kendisi görüşsün ama sen kesinlikle görüşme.Seni istemeyeni sen hiç isteme.Ve affedilecek bir şey değil bu simiraya katılıyorum.Bende olsam aynı onun gibi davranırdım.Eşini sakın ailesine karşı kışkırtma kendi haline bırak.

tabiki annesiyle görüşecektir
eşi olarak buna karışmaya hakkımız yok
ama eğer öyleyse eşinin bunu senden gizli bir şekilde yapıyor olması çok büyük hata
evlilik içinde gizli saklı olmaz
ama kayınvaliden de bunu gizli yaptıgını biliyorsa seni kandırdıklarını düşünerek çok büyük haz alıyordur
oğlumla beraber gelini ayak üstü uyutuyoruz diye
bence eşinle annen değil direk en kısa zamanda sen konuşmalısın

Benımde düğünüm çok guzel olduu herkes çok eğlendı ne guzel senın uzaktalarmıış gerçi benım evımın yolunu bılmıyolar ben onları affetmıcem kesınlıkle yapılanları hazmedemıyorum çünku eşim direk evıne gelıyo hangı arada nasıl gıdıcek acaba uyduruyomu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…