Acil Yardım Kaynanam abuk sabuk konuşuyo

lall_86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2007
74
0
Kızlar benım olayımı bılenler bılırler bılmeyenler için tekrar özetlıyım ekimde evlendık eşimın ailesı benı ıstemıyodu bana çok şeyler yaptılar eşim ailesıne rest çektı hatta düğünümüze bıle gelmedıler eşimde ailemle uzun bır süre görüşmucem dedı benı ortaada bıraktılar dedı pişman olucaklar yaptıklarına dedı kayınvalıdem bır komşumuza gitmiş ben oğlumla görüşüyorum gelinimle görüşmesemde olur dıyomuş ağlıyomuş eşim evlendiğimizden berı dırek evıne gelıyo hatta hattını bıle değiştirdı aramasınlar dıye kayınvalıdem yalanmı söyluyo acaba bırbırımıze gırelım dıye ben eşime bır şey demedım annemın bana söylediğini anlar dıye eşime dun çok soğuk davandım hiç konuşmadım annem ben onunla konuşucam senın haberın yokmuş gibi dedı

Arkadaşım olayın ayrıntısını bilemem ama bence ana oğulun arasına girmeyin..
Bence görüşsünler..
Ölümlü dünya..:nazar:

annesidir eğer oğlu ailesini affettiyse
sizde bi zararı yoksa görüşsünler
boşverin yapmayın etmeyin
siz niye kötü davranıyosunuzki eşinize şimdi

canım bende laleyle aynı fikirdeyim.sen ne yaparsan yap anne o,illaki görüşcek...
ne olursa olsun, anneyle çocuğu arasına girilmez.
ben kendi annemle öyle büyük kavgalar ederdimki, eşim karışmazdı.
çünkü bir kaç gün sonra barışırdık...
hatta bir dönem tam 8 ay annemle konuşmadım ama barıştık sonuç olarak...

eşinizin ailsiyle görüşmesine kızmayın bence.
yarın öbür gün ne getirir belli olmaz.
ne olursa olsun kandır ,candır..
belki herşey düzelir.siz aralarına girmeyin bence.:kahve:

Sizler benı yanlış anladınız eşimın annesı bana iftıra bıle attı bana yapmadığı kalmadı benım aileme kufur edıyomuş bela okuyomuş komşumuz anlattı yapıcı değil yıkıcı bırı o eşimin ailesıdır tabıkı görüşücek ama bıraz hatalarını anlasınlar eşimın en mutlu gununde düğünune gelmedıler onun boynunu buktuler evlenelı daha 15 gun oldu bu kadar herşey basıtmı bende bunu kabullenemıyorum

sana bi zararı yoksa bırak görüşsünler hakkına girme boşver

tabi canım anne oğlu bu sonuçta et tırnak olayı ama benim anlamadığım bir konu var siz niye eşinizle konuşmuyorsunuz onu anlayamadım annesi ile görüşmediği için mi yoksa gizli gizli görüşüyor mu acaba diye?

Elebette gôrüsecek sonuçta Annesi. Seninle gôrüsmesede, görüsmessin. Girme aralarina.

Sizler benı yanlış anladınız eşimın annesı bana iftıra bıle attı bana yapmadığı kalmadı benım aileme kufur edıyomuş bela okuyomuş komşumuz anlattı yapıcı değil yıkıcı bırı o eşimin ailesıdır tabıkı görüşücek ama bıraz hatalarını anlasınlar eşimın en mutlu gununde düğünune gelmedıler onun boynunu buktuler evlenelı daha 15 gun oldu bu kadar herşey basıtmı bende bunu kabullenemıyorum

Bana okadar çok yaptılarkı kayınvalıdemle görümcem bızı kaç kez ayırdılar ikiside benımle eşimı paylaşamıyolar

kayınvalidenizin dedikleri gerçek olsa bile üzülmeye gerek yok bence. ömür boyu küslük olmaz,bir gün barış sağlanacaktır. oğullarının boynunu büktüler ise, oğulları yani eşiniz bunu sorun etsin.
eşiniz sizi görüşmeye zorlamadıkça sorun yok. eşinize soğuk davranmayın.

cok kötü bir durum gercekten
ınsann hep bir tarafı yarım kalır ici rahat edemez
emınım kı esin ve aılesi geceleri hıc rahat uyuyamıyorlardır
ne anne oglundan ayrılabilir ne de ogul annesinden..​

denızcının prensesı Canım kayınvalıdem bu olayı bu duruma kendı getırdı benı kabullenemedı senı oğlumla paylaşamıyorum düğünede benı oğlunun yanında görmeye dayanamazmış oyuzden gelmemiş bana bayramlarda kapılarını açmayan ınsanlar eşim askerdeyken bır tarafı yarım kalır dıyosun oğlunu gerçekten seveydı gelınını kızı gıbı değil dışardan bır akraba gıbı kabullense bıle olaylar bu boyuta gelmezdı o herşeyı kendı ellerı ıle yaptı sonun böyle olacağını akıl edemedımı

Son düzenleme:
Bencede ne olursa olsun anne ve evlat arasına girmeyin.Çünkü et tırnaktan ayrılmaz.Onlar bu gün gizli gizli görüşürler yarın açık açık görüşürler.Onlar kendi ogullarının düğününe gelmemişler çok ayıp etmişler.Bunu neden yapmış olurlarsa olsunlar hatalılar.Madem evlatları sevmiş evlenmek istemiş onların buna saygı duyması gerekirdi.Bence siz araya girip kötü olmayın.Siz görüşmeyin istemiyorsanız.Evinizede gelmesinler ama eşiniz görüşecekse siz mani olmayın.

Ne olursa olsun anne annedir. Yani evlat anneden ne olursa olsun kopamaz. O yüzden elbet birgün barışacaklar zaten, şimdi barıştılarsa ne mutlu.
Kendi açınızdan da olaya bakın. Ailesi ile görüşmeyen, içi içini yiyen huzursuz bir adam mı istersiniz eş olarak yoksa ailesi ile sorunlarını çözdüğü için rahatlamış bir adam mı?
Daha önce yaşadıklarınızı bilmiyorum ama anladığım kadarıyla sizin görüşmemek için haklı nedenleriniz var. Siz görüşmeyin, tavrınızı koruyun. Ama eşinize görüşme demeyin sakın. O ne kadar takmıyor gibi görünse de ailesi görüşmediği için kafasında yaşadığı huzursuzluk birgün birikir birikir sizin evliliğinizi de sallar. Üstelik eşinize "Evet ben ailene çok kırıldım, onlarla görüşmek istemiyorum, beni anlayışla karşılayacağına inanıyorum; ama onlar senin ailen sen bağlarını koparma. Tek istediğim bana karşı tavırları nedeniyle seni doldurmalarına izin verme ki evliliğimiz sağlıklı olsun." dersen eşinin gözünde olgunluk ve erdemlilik konusunda aşmış bir kadın oalcaksın emin ol. Hem insani olarak da düşünün; bırakın onklar ayıplarıyla kalsınlar, herkese erdemli bir insan olma dersini siz verin.

bence araya giripte kocanizin gozunde siz kotu olmayin

aha bak oglum evlendigin kadini biz bildik sen bilemedinlere tasima olaylari

sunu unutma evlendigin zaman kocanin gozunde ailesi kiymete biner

senin yaptigin hareketler bu sefer kocana batmaya baslar

kendi kendine oda dusunur ve senden uzaklasabilir

birak gorussunler ama beni yüz göz etme de

aslinda sanada hak veriyorum bu seferde söyle olucak kocan gide gele gide gele

doldurucaklar esini sana karsi

belki bu senin icin bir arti olucak belkide eksi

allah yardimcin olsun

bırakın anne,oğul görüşsün..
et tırnaktan ayrılır mı hiç...
onlar trtışabilir de,anlaşmazlığa düşebilir de..
ama anne evlat küs kalamaz arkadaşım...
bence sizde destekleyin eşinizi,
hiç bir zaman bu olayla ilgili eşinizi karşınıza almayın...
siz anlaşamıyor olabilirsiniz,sevmiyor olabilirsiniz...
ama madem evlendiniz,bazı şeyleri görev diye yapmanızda da fayda var diye düşünüyorum...
hepimiz birer kayınvalide adayıyız unutmayalım....
son mesajınızı yeni okudum,onada cevap vereyim...
kulağınızla duymadığınız,gözünüzle görmediğiniz
hiçbirşeye inanmayın...
etrafta sizi çekemeyenler olabilir...
sevgiyle kalın...

herkesin günahı kendine kaynanan çok hatalar yapmış ama bu ana ogul ayrılacak die bi kaide yok sonuçta ana ogluyla görüşmek hakkı sana ne diyosa desin hiç afedersin.....k......bile çalma

X