Acil yardım hamilemiyim ?

Valla benimde ilk 2 yaptığım test artimeddi canım hayırlı olsun valla gözüküyor silik çizgi kaç gün var adete
Canım ben aşılama için gonal f ye başlamıştım ancak yumurta çok oluştuğu için tedavi iptal oldu. O yüzden regli tarihim belli değil çünkü iğne kullandım normal regli tarihim 6 7 Ağustos felan

Canım sen sabah testi tekrarla ilk idrarla bu teste göre var gibi duruyor yarın yaptığında koyulaşmış olursa hemen kan verirsin

sizinki bence de pozitiff :)) markaların yanılma payı olabilir evet ama bir kaç kere tekrar etmişsiniz her seferinde daha da koyu çıkmış çok sevindim canım , yine de kan testi ver bence bekletme :)

sizinki bence de pozitiff :)) markaların yanılma payı olabilir evet ama bir kaç kere tekrar etmişsiniz her seferinde daha da koyu çıkmış çok sevindim canım , yine de kan testi ver bence bekletme :)
Yarın sabah erkenden kan testi vericem sonucu alınca buraya yazıcam zaten sabırsızlıkla yarını bekliyorum

Kızlar eşim başka marka test aldı bu da böyle beyaz çizgi iki dk içinde çıktı bu durumu yaşayıp gebe olan var mı

Valla benimde ilk 2 yaptığım test artimeddi canım hayırlı olsun valla gözüküyor silik çizgi kaç gün var adete
Doğruluk payı var mı peki bunada bakar mısınız ben yanlışmı görüyorum hayal mi görüyorum

Canım tam olarak benimde böyleydi dün iki test yaptım farklı markalar İkiside böyle çıktı yarın ilk idrarla tekrar yaparım dedim yaptım yine böyle çıktı toplam üç test silik gölge çizgiydi. Bir saat sonra regli oldum artık hiç bir teste güvenmiyorum en garantisi kan testi

Gerçekten mi tüh çok üzüldüm bende sevinemedim zaten

Testin markası artımed ve days comfort ise uzak dur yalandan da olsa bir günlük hamile olduğumu düşünmek çok güzeldi
Yani yanlış yalancı bir test neyse ben sevinemedim zaten sevinmedimde bu marka olduğu için

Kızlar hamileyimmmmm kanda beta hcg 2621 çıktı 4+4 haftalık hamileyim kese de göründü kalp atışını beklicez artık çok şükür çok mutluyum darısı tüm isteyenlerin başına
Hadi gözün aydın sağlıkla kucağına alırısn inşallah :)

Kızlar hamileyimmmmm kanda beta hcg 2621 çıktı 4+4 haftalık hamileyim kese de göründü kalp atışını beklicez artık çok şükür çok mutluyum darısı tüm isteyenlerin başına
Ayyy çok sevindiiim canım Allah analı babalı büyütsün sağlıkla kucağına al inşallah bizleri de duanda unutmaa biz de bu güzel haberleri alalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…