Acil yardım hamilemiyim ?

Canım pozitif test emin olmak için kan ver

Onu hiç duymamıştım bir bakayım onada teşekkür ederim

Kızlar bu da bugün sabah yaptığım test dünkü teste göre daha koyu çıkmış sanki siz ne diyorsunuz bana mı öyle geliyor bilemedim 2 test de yanlış gösteriyor olamaz dimi yardım eder misiniz lütfen

Eklentiler

• IMG_5029.jpeg
    174,5 KB · Görüntüleme: 119
  • IMG_5028.jpeg
    172,7 KB · Görüntüleme: 134
Siz en iyisi kan verin bence hayırlı olsun :)

Siz en iyisi kan verin bence hayırlı olsun :)
Kan vericem de evde yatılı misafir var Şuan o yüzden gidip veremiyorum bir kaç güne anca gidebileceğim kan vermeye ondan burda bir fikir alayım dedim aynı durumu yaşayan var mı diye

bu hangi markanın canım? var gibi duruyor inşallah dilediğin gibi olur kan ver bence

bu hangi markanın canım? var gibi duruyor inşallah dilediğin gibi olur kan ver bence
Canım bu artimed yaptığım bugün başka bir test daha yaptım o da fortune fotoğrafını ekliyorum şimdi cuma günü de kan vermeye gidicem bakalım ama bugün başka bir marka yaptığımda da çıkınca daha emin oldum sanki sizde bi bakar mısınız rica etsem

Eklentiler

• IMG_5055.jpeg
    82,4 KB · Görüntüleme: 135
Evet canım kesinlikle var hemen kan ver acilde

Evet canım kesinlikle var hemen kan ver acilde
Yarın sabah ilk iş kan vermeye gidicem zaten yoksa merakımdan çatlarım sonuç çıkınca buraya mutlaka yazıcam 3 tane testte hatalı olamaz diye düşünüyorum bencede var gibi ama bakalım hayırlısı yarını iple çekiyorum valla

ayy ne güzel canım güzel haberlerini bekliyoruz bizlerede cok dua et..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…