Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Acil yardım!! Fuga mı Koleksiyon mu?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Sata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2014
202
136
Kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var. Koleksiyon mobilyadan koltuk takımı beğendik. Daha önce ordan alışveriş yapan olmuş muydu? Memnun kaldınız mı? Bizim için satış sonrası serviste çok önemli. Fuga mobilyadan evini döşeyen var mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Fuga'nın mobilyalarına bayılıyorum. O kadar kaliteli bir yer satış sonrası destek ve servisi iyi olacak diye düşünüyorum, biz nills'e yeni köşe koltuk yaptırdık, bir de oraya bakmanı tavsiye ederim

Fuga'nın mobilyalarına bayılıyorum. O kadar kaliteli bir yer satış sonrası destek ve servisi iyi olacak diye düşünüyorum, biz nills'e yeni köşe koltuk yaptırdık, bir de oraya bakmanı tavsiye ederim
Cok tesekkurederim cevap yazdigin icin. Bu hafta nill's e gidip bakacagim. Koleksiyondaki salon takimini cok begendim. Biraz pahali o yuzden satis sonrasinda ve serviste sorun yasamak istemiyorum. Internette tuketici yorumlarinin oldugu bir sitede pek hos olmayan sikayetler yazilmis. Satici arkadaslarda pek net degillerdi satis sonrasi ile ilgili. Icime kurt dustu. o yuzden buraya yazdim belki koleksiyon musterisiyle yazisma imkanim olur diye.

anladım canım, hayırlısı olsun, tüketici yorumlarına ben pek güvenemiyorum ya çoğunun samimi olduğunu düşünmüyorum. sorunu çözüldüğü halde yeniden yazan ve yorumunu kaldırmayıp firmalardan çıkar sağlamaya çalışan insanlar da yok değil. o yüzden güvenmiyorum. satıcıları sevmediysen müdür ya da en tepe noktadaki kişiyle görümeye çalış derim. biz modoka'da siba'dan aldık nills koltuğu, siba'nın sahibi bahattin bey'le görüştük hem fiyat hem de mobilyalar hakkında daha net bilgi aldık. özellikle fiyatla ilgili :)))

anladım canım, hayırlısı olsun, tüketici yorumlarına ben pek güvenemiyorum ya çoğunun samimi olduğunu düşünmüyorum. sorunu çözüldüğü halde yeniden yazan ve yorumunu kaldırmayıp firmalardan çıkar sağlamaya çalışan insanlar da yok değil. o yüzden güvenmiyorum. satıcıları sevmediysen müdür ya da en tepe noktadaki kişiyle görümeye çalış derim. biz modoka'da siba'dan aldık nills koltuğu, siba'nın sahibi bahattin bey'le görüştük hem fiyat hem de mobilyalar hakkında daha net bilgi aldık. özellikle fiyatla ilgili :)))
Biz kararımızı verdik ve koltukları kolleksiyondan aldık. Teslimat için biraz bekledik ama değdi. Hem oturması rahat ve konforlu hemde çok kaliteli. Servisi de gayet iyi. Almayı düşünenlere gözü kapalı tavsiye edebilirim.

X