Acıl... Yardım edın

NiEl

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2013
66
0
merhaba bayanlar. ben gecen sefer sizinle asagidaki konunu paylasdim

merhaba hanimlar.lutfen benim hikayemi sona kadar okuyup da yardim edin...
ben 3 aydi evliyim. 3. ayima daha yeni girmisim ve bu ay hamile oldugumdan subheleniyorum. oncelikle onu soyluyeyim ki bende adet gecikmesi oluyor 9gun falan. son adetim 6 aralik oldu. bu aydaki adetime 3 gun kala ilk once pembemsil, sonra da kahverengi lekelenme oldu. ilk once adet sandim. oysa adet oldugumdan beri hep gecikmeler olur. arasdirdim. yerlesme kanamasi yazilmisdi. bekledim. 3 gunden sonra hic bir sey olmadi. test yapdim negatif cikdi. bu ayin 10u kan testi yaptirdim sonuc 0,629 cikdi. simdi anlamiyorum hamile olma ihtimalim var mi?

ve bana hamile olmadigim soylendi. bu gun idrar testi yaptirdim 2 cizgi cok zor gozukuyo, baksan anlamazsin oldugunu ama dikkatlice baksan gorunur. oyle yani ama goruyorum. var anlamadim simdi ne bu? :KK43:

ben bilmek istiyoruki bu adet gunleri var ya 28, 30, 35 gunden bir olanlar bak bu zaman adet baslangici ili bitisi arasindaki gunmudur yoksa baslanan gunler arasindaki gunmudur?

merhaba bayanlar. ben gecen sefer sizinle asagidaki konunu paylasdim

merhaba hanimlar.lutfen benim hikayemi sona kadar okuyup da yardim edin...
ben 3 aydi evliyim. 3. ayima daha yeni girmisim ve bu ay hamile oldugumdan subheleniyorum. oncelikle onu soyluyeyim ki bende adet gecikmesi oluyor 9gun falan. son adetim 6 aralik oldu. bu aydaki adetime 3 gun kala ilk once pembemsil, sonra da kahverengi lekelenme oldu. ilk once adet sandim. oysa adet oldugumdan beri hep gecikmeler olur. arasdirdim. yerlesme kanamasi yazilmisdi. bekledim. 3 gunden sonra hic bir sey olmadi. test yapdim negatif cikdi. bu ayin 10u kan testi yaptirdim sonuc 0,629 cikdi. simdi anlamiyorum hamile olma ihtimalim var mi?

ve bana hamile olmadigim soylendi. bu gun idrar testi yaptirdim 2 cizgi cok zor gozukuyo, baksan anlamazsin oldugunu ama dikkatlice baksan gorunur. oyle yani ama goruyorum. var anlamadim simdi ne bu? :KK43:

Tatlım merhaba. benimd e senin gibi adet düzensizliği var. 4 gun bazen5 gün atar. evleneli 6 ay oldu duzensiz değildi geçen ay çok değişik adet oldum. 3 gün kahverengi akıntım oldu daha sonrada Normal kanama geldı ama Toplasan 1 pedi doldurmaz:S yaklaşık 10 gün sürdü. doktora gittim değerim 2,90 çıktı gebelik yok dedi.
günüm geldi benimde geçikti hatta. kan testini erken yaptırmışşsın cnm adetin geçsin 10 gün sonra falan yaptır hatta adet düzensizliğinde 15 günü faln buluor çıkması.

X