acil yardım edin kızlar noluurr :(

endoplazmiki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2012
8
0
Ben 8 aylık evliyim. Ama 2 yıldan önce çocuk istemiyoruz ve gerçekten de hiç hazır değilim şu an. Normalde 30 günde bir adet olurum 16sında adet olmam gerekiyordu olmadım 20sinde test yaptım negatif çıktı. İkinci çizgi silik bile değildi hiç yoktu yani. Birde korunmuştuk ilişki sırasında. Hala hasta olmadım hastanelerde en yakın randevu 28ine falan var o kadar bekleyemem, acile gitsem kan testi yaparlar mı? Hamile miyimdir acaba yarım eder misiniz :S:S:S

özelde yaptırırsan 1 saat içinde sonuç alırsın ama bence hamile değilsin havalardan kaynaklıdır 1 haftaya kadar gecikme normaldir

adet gecikmen 10 günü aşmadığı sürece korkulcak bişi yok.test yapmışsın hamiş olsan çıkardı gecikmişsin çünkü baya.hava ve stresli hayat etkiliyor.10günü aşarsa sökememiştir doktorun söktürücü verecektir muhtemelen.ben geçen ay tam 10 gün geciktim ve hayatımda ilkti.korkma yani bişi çıkacağını sanmıyorum.

Teşekkür ederim cevaplarınız için. Biraz da olsa içim rahatladı. Bugün çok gergindim patlamaya hazır bomba gibi. Akıntım da çoğaldı. Olacağım sanırım :) Allah isteyenlere versin inşallah, böyle yazınca suçlu hissediyorum isteyenlerin arasında

Bugün kan testi yaptırdım beta hcg 0,61 çıktı gebelik yok yani pazartesi jinekologuma gidicem. Allah olmayanlara versin hepinize teşekkür ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…