acil yardım arkadaşlar :((

fatmasecret

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2011
11
0
temmuz 18 de kan testinde 5 haftalık hamileydim.Bu günlerde aile içinde sorunlarımızdan dolayı stresli günler yaşıyoruz.bebeğimizin olduğuna bile sevinemedik.:KK43:((
uzun süredir kasıklarımda ağrılar oluyor.Bugün kahverengi akıntım var.
sizce normal mi?
Ne önerirsiniz ?
haftaya inşallah doktora gideceğim.
:KK43:

nazı hamilelerde oluo bu tarz şeyler kontrol et sık sık renkde değişim olursa koş doktora

bebegin tutunma dönemindesin üzüntü sitres allah korusun cocugunu düşürürsün yat dinlen

canım öncelikle geçmiş olsun sanırım şu anda 6 haftalık falan hamilesin bebek kesesi görüldümü doktora gittinmi hiç test yaptıktan sonra korkutmak istemem ama kahverengi lekelenme bazen dış gebelik belirtisi olabiliyor ve son derece tehlikeli bende öyle olmuştu mesela ve ölümden dönmüştüm hatta ameliyat olup tek tüpüm alınmıştı ayrıca dış gebelik olmasa bile niye hemen bir doktora görünmüyorsun belki düşük tehliken var nasıl bu kadar rahat olabiliyorsun lütfen biraz daha özenli ol olurmu bir can taşıyorsun sonuçta basit değil :)) umarım sağlıkla kucağına alırsın bebeğini sıkıntısız sorunsuz hayırlısıyla :))

Öncelikle çok teşekkür ederim arkadaşlar.Dün akşam da ilişki sonrası kanamam olmuştu.Bugün doktora gittik.Ultrasonda gebelik kesesi gözüktü.Doktor; 'bebek yerleşmiş
fakat düşük tehlikesi var.ilişki yasak 'bir sürü ilaç yazdı.iğne verdi.'yatak istirahati, bol su iç ayakta durma kanamada pıhtılaşma olursa hemen gel ' dedi.3 gün arayla yapılacak iğne ağrı olduğunda yapılacak iğne verdi arkadaşlar.stresten uzak kalacak mışız.ELDE Mİ AMA DEĞİL Mİ ?

Hepinize selamlar arkadaşlar.

slm bende 9 aydır bebek beklıyorum en son adet tarıhım 4 temmuz persembe gunu doktora gıdecegım acaba doktor kan tahlılı yaparsa kan da bellı olurmu bugun ıtibarıyle hesaplayınca 3.hafta 1.gunluk doktara gıttıgımde 3.hafta 3.gunluk olur acaba kanda bellı olurmu onu sorayım dedım

inşallah hamilesindir.Rahat ol endişe etme hayırlısı.
İstersen önce bir idrar testi yap ecz. kapanmadan :KK66:
negatif çıksa bile kan tahlili yaptırırsın.
rahatlarsın .
inşallah hamilesindir. Hadi hayırlısı.Olmasa da stres yapma.stres olursa olmaz :KK66:

X