Acil yardım AMH testi nerede?

mevsimgelecek

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2021
25
11
36
Amh testi çok hızlı bir şekilde yaptırmam lazım. Eğitim araştırma hastanesi yapıyor mu? En önemlisi sonucu kaç günde çıkıyor?

Devlet hastanesinde en fazla 2 günde çıkıyor ama genelde 1. gün belli oluyor onların labaratuvarı yoğun olduğu için 2-3 günü bulabiliyor normal olarak özele gidersen aynı gün sonucu veriyorlar ben özelde yaptırmıştım aynı gün öğrenmiştim.

Ben doğuda yaptırmıştım Ankara'ya göndermişler di ve 10 gün sonra çıkmıştı.
Acaba bulunduğunuz şehirdede olmadığı için süre verilmiş olabilir mi?

amh için reglli olmanıza gerek yok herhangi bi gün yaptırabilirsiniz.1 hafta kadar süreyle de sonuç çıkıyor.
diğer e2 fsh lh gibi hormon testlerine ise regl in 2. veya 3.günü bakıyolar onlar hemen çıkıyor sonuçları zaten

Herhangi bir zamanda yaptırabilirsiniz aç tok farketmez. Ben marmara araştırmada yaptırmıştım aynı gün çıkmıştı sonuç. Tabi barkodu kaybetmeyip kendi internet sitelerinden bakmanız lazım. Yoksa e nabıza geç düşebiliyo

Tüp bebek doktorum regl günü yaptırman lazım diye bir detay vermedi. Eğitim araştırmada 1 günde çıkıyor mı gerçekten? 10 günü bulabiliyor demişlerdi
Amh’ın regl günüyle hiç ilgisi yok ne zaman istersen yaptırabilirsin, her hastane bakmıyor dışardan laboratuvarlar İle çalışanlar oluyor ama bakınca da birkaç gün içinde çıkıyor sonuç.

Araştırma olması gerekmiyor. Regli olmakta gerekmiyor istenilen hergün yapılabiliyor. Sonuç 2 günde çıkıyor. Özellerde aynı gün sonuçta verebiliyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…