acil yardım adet olabilmem ıçın doktorum ılac verdı ama...

kubosss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
80
1
38
doktorum adet olabılmem ıcın ılac verdı oglum 4. ayın ıcınde ben daha adet olamadım adet olmamıu saglayıp spral takıcak ılacın prospektufunde sute gecebılır dıyor baslamakta tereddutluyum aranızda bu yontemle adet olan varmı bana bır yol gosterın arkadaslar...

Canım,bir fikrim yok ama doktorun verdiğine göre bebeğine bir zararı olmaması lazım..istersen bir de bebek doktoruna danış...

Bir başka doktora daha sorun derim.
Ben kan sulandırıcı ilaç kullanıyorum.Doktorların cogu bişey olmaz dedi.
Sonunda en dogrusunu bir doktor anlattı,ilaç hakkında yapılmış çalışma yokmuş,ne desem yalan olur dedi.Biz de emzirmeyi bıraktık

ben almanyada yasiyorum ve almanyada mönschspfeffer adli ilac genellikle veriyorlar adet olmayanlara ama malesef türkcesini bilmioyrum

bende 4. ayın içindeyim ve adet olmadım ama bunun bir sorun olmadığını okumuştum o yüzden de bu konuda hiçbir şey yapmadım doktora gitmedim hatta sekiz dokuz ay olmayabilirmiş ama sizin doktorunuz ilaç vermiş acaba dört ay çok mu? adet görmemek bir sorun mu bu aydan sonra?

Canım ben doğumdan sonra düzenli adet oluyorum ama doktoruma kontrole gittiğim zaman bana ara ara adet olabilirsin bir bakarsın uzun bir dönem hiç adet olmazsın demişti.yani bunlar çok normalmiş.ama yine de doktoruna görün istersen.

sağol viola doktora gidince bunu mutlaka sorucam.kızım olunca bütün ilgimiz ona yöneldi kendimi düşünmeye yeni yeni başladım.

canim bende olamadim daha ingilterede yasiyorum dr gitsem ilac vermez, ilacin adini verirmisin ? jinokologa gidince sorarim hic degilse uygunsa banada verir

adetı azalan varmı doktorra muayne oldum degerlerım normal oldundan sorun yok olur dedı benım gıbı olan lütfen özel msj yollasın bana bu sayfaları bulamıyorum tetrar kızlar.tşk

adetı azalan varmı doktorra muayne oldum degerlerım normal oldundan sorun yok olur dedı benım gıbı olan lütfen özel msj yollasın bana bu sayadetı azalan varmı doktorra muayne oldum degerlerım normal oldundan sorun yok olur dedı benım gıbı olan lütfen özel msj yollasın bana bu sayfaları bulamıyorum tetrar kızlar.tşkfaları bulamıyorum tetrar kızlar.tşk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…