acil yardım adet günümdeyim kahverengi lekelenme

hazinem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
374
31
test yaptım pozitif çıktı.bugün edet günüm kahverengi lekelenme oluyor nedendir

aynısı bende de oldu ben test yapmaıstım adet oldm sandım sonra bıttı.test pozıtf cıktı dra gıttıgmde dınanmemı söledı agır hareketler yapma dedı

ben hamile olduğumu bilmiyordum adet gününden 1 kaç gün sonraydı ogün çok yorulmuştum kahverengi lekeler geldi adet oldum sandım ama galiba yerleşme kanamasıymış bidaha olmadı kendini yormamaya bak

doktora gıt bakalım nedır..inşallah bebek vardır..

yerleşme kanaması canım bende de olmuştu gerçi ben kaybettim bebeğimi Rabbim sana bağışlasın aynı dediğin gibi adet günümde koyu kahve leke gelmişti hayırlı olsun

dr a gittim daha çok küçük göremiyorum dedi,kanda zaten 4 haftalık çıktı.hala devam ediyor akıntı.ilaç verdi inşallah bir şey yoktur

merhaba ben de yaklaşık 2-2.5 hafta önce erkek arkadaşımla bir birliktelik yaşadım ancak bu içine girmesi şekliyle olmadı tabiki. ama yine de hamile kalmış mıyımdır diye tedirginliklerim oldu. geçen ayın 11inde adet olmuştum, genelde de 35 günde olurum, pek düzenli degildir. geçtigimiz hafta çok yogun bir üzüntü ve stres yaşadım, buna mevsim degişikligi de eklendi. bu ayın 12sinde hafif kahverengimsi akıntılar gelmeye başladı, öncesinde hiçbir şikayetim yoktu. ilk 2 gün bu akıntılar çok azdı, adet oldugumu düşündüm ama stresten dolayı böle bir aksaklık oldugunu düşünüyordum. sonraki günlerde biraz arttı ama yine de normal adet zamanlarımdaki gibi degildi bu kanamalar. fakat tam normal adet sürem kadar sürdü yani 5-6 gün..forumda yazılanları okuduktan sonra korktum acaba "üstüne görme" dedikleri kanama mıydı bu die :1shok: bu bahsedilen kanama ne kadar sürüyor acaba? benim bu düzensizligimin stresten olma olasılıgı var mı? bir de bikaç gün önce yumurtalıklarımdan mı böbreklerimden mi geldigini anlaymadıgım bir sızı hissediyorum.genelde sırtıma dogru vuruyor(elimi belime koydugumda tam parmaklarımın denk geldigi yerde) bu nedir acaba? korkmaya başladım fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…