acil ultrason haftasının tutmaması

seydahancer

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
547
1
47
selam kızlar ben dün akşam doktora gittim ama ben normalde 9 haftalık hamileyim ama ultrasonda 8 haftalık çıktı daha önce gittiğimizde herşey normaldi ama şimdi 1 hafta geriden geliyor sizde böyle şeyler yaşadınızmı çok korkuyorum ya bişey olursa doktor olmaz dedi ama of of of

bunda telaş yapıcak bişey yok rahat ol..ultrason boyuna ilerleyen haftalarda ağırlığına göre bi ölçüm yapıp bi hafta söylüyo..doktorunun milimetrik ölçüm yapmamasıyla da ilgili olabilir bu..yaklaşık bi ölçüm yapmıştır..bikaç gün önce weya sonra olmasına değil herşeyin yolunda olup olmamasııyla ilgilen bence..we doktorun bi sorun yok dediyse panik yapma..

ama bayağı fark var bebeğim daha 1,5 cm ve çok korkuyorum ultrasonda 8 haftalık çıkıyor ama ben 9+4 günlük hamileyim bayağı fark var ben çok zor hamile kaldım tüp bebek ile ve çok üzülüyorum ya bişey olursa ben ne yaparım o zaman

ama böyle olmazki..sen bukadar stress yaparsan bebeğine bişey olmıyacağı warsa bile etkiliyceksin stressten onu..sakin lütfen...Allah'a emanet hepimizin yawrusu.inşallah bi sorun olmadan kucağına alıcaksın..ayrıca okuyunca gittim ultrason resimlerime baktım benim de 8 hafta 4 günlükken 2 cmmiş yaklaşık..bi problem yok yani gayet normal seninkisi de..demekki geç döllendi 8 haftalıksın

merhaba seyda oncelıkle tebrık ederım.
bende senınle hemen hemen aynı durumu yasamıstım.doktora gıttıgımızde 7 haftalık hamıleydım ama usg de 5 haftalı gozuktu bebegım.doktorum bazen usg nın ılk aylarda yanılabılecegını ,gec dollenme olabılcegını,belkıde bebegın 7 haftalık oldugunu soyledıysede benım ıcım rahat etmedı.
bırkac gun bekledıkten sonra baska bır doktora gıtttım.ve bebegım haftasında ve gununde cıkmıstı.
ılk haftalarda ultrason olcumlerınde degısıklıkler olabılıyor canım.endıselenme.
daha sonrakı haftalarda tam gununde cıkıyorlar.belkıde gec dollenme olmustur.
rahat olmaya calıs canım,ınsallah saglıklı bır hamılelk donemı gecırırsın sevgıler.

Son düzenleme:
çok sağol zuzu ama benim daha onceki ultrasonlar normal gününde gidiyordu en son doktora gittiğimde 6+3 dü ve ayın 11'inde gitmiştim ozamandan bugüne kadar fazla gelişmemiş gibi gözüküyor ben ondan korkuyorum 11'inden bugüne kadar baksana ne kadar zaman geçmiş

Bende aynı durumdayım sata göre 1 hafta küçük bebişim önemli olan gelişiminin devam etmesiymiş bende ilk başta korkmuştum ama şuan içim rahat seninde rahat olsun

teşekkürler kızlar ama ben hesaplıyorum 10 falan fark ediyor insan isret istemez telaşlanıyor

canım korkacak birşey yok geç döllenme olabilir ben şuan sata göre 26. haftadayım ama ultrasona göre 24, haftadayız korkacak bişey yok sadece 1 hafta geç doğurursun

canım benim kafam karıştı siz 52 cm diyorsunuz doktor bende 8+6 hamişim. 20 mm dedi nasıl oluyor ya anlamadım ben of of. ben mi yalnış anladım acaba ya .

kızlar sonuçları yazıyım norma mi söyleyin
12/03/09 da gs 13 mm, 4+3 haftalıkmış
16/03/2009 da yazanları yazıyım crl 6.5 mm.cn 64. 8cm.dr 66.g 48 6+4 hamiş
30/03/09 da crl 19.9 mm 8+4 haftalık normalmi.7 cm diyor iki hafta önce 8 diyordu. of of anlamadım ben ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…