Saç Rengi ve Saç Boyama acil saçlarım!

Minnnacik Mouse

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2015
904
2.201
kızlar merhaba normalde saçım platin sık röfleli ancak dipleri baya baya geldiği için kendim yapmak istedim ve şu ürünü kullandım palette 10.1 açık küllü sarı ama kutunun üstünde renk açıcı yazıyor resmini ekledim kullandığım ürünün. neyse şuan saçlarımın dibi açık bakır rengi oldu küllü sarı falan yok yani , bu ürün sadece renk açıcı mı , içinde boya da vardı iki tüp biri oksidan biri boya ? daha önce kullanan var mı lütfen yardım edin, bunun üstüne başka bir şey daha uygulayacak mıydım ?

Eklentiler

• 389126789_tn30_0.jpg
    389126789_tn30_0.jpg
    9,4 KB · Görüntüleme: 342
Palette, Garnier vs hiç kaliteli renk çıkarmıyor. Koleston 12.1 ve 12.11 öneririm.
Bu söylediklerim profesyonel boyaların vereceği renkleri verir ve küllüdür.
Açma özelliği de var, boyaya boyaya açılacak.
Tek seferde açıcıyla siz beceremezsiniz, ne kadar denerseniz deneyin turuncu olur. Üst üste de boyayamayacağınız için çünkü kopar, dediğim renkleri deneyin.

dünkü renk açıcının üstüne bugün loeral 12.1 uyguladım yine turuncu yine turuncu... cuma günü kuaföre gidip düzelttireceğim artık işin içinden çıkamadım :KK43:

dünkü renk açıcının üstüne bugün loeral 12.1 uyguladım yine turuncu yine turuncu... cuma günü kuaföre gidip düzelttireceğim artık işin içinden çıkamadım :KK43:
ya paletteden memnunum çoğu renginden mesela önceden palette kumral 7.0 boyamıştım çok güzel bir renk oldu daha sonra 8.1 açık küllü kumral boya aldım kumralla alakası yok resmen bakır turuncu arası berbat bir renk olmuştu bence küllü renklerde başarılı değil. ama garnier 11.1 dene istersen küllü renkte en çok onu övüyorlar

Loreal excellence ne renk alırsanız o renk çıkıyor kesinlikle öneririm
buzul sarısı asla buzul sarısı değil tamamen turuncu çıkıyor, üstelik öncesinde açıcıyla açılmış saça uyguladım. diğer renklerini bilmiyorum ama çok korkunçtu bugün kuaföre gidip bir sürü parayı bayıldım mecburen , düzeltti... bir daha aslaa

ya paletteden memnunum çoğu renginden mesela önceden palette kumral 7.0 boyamıştım çok güzel bir renk oldu daha sonra 8.1 açık küllü kumral boya aldım kumralla alakası yok resmen bakır turuncu arası berbat bir renk olmuştu bence küllü renklerde başarılı değil. ama garnier 11.1 dene istersen küllü renkte en çok onu övüyorlar
açık renklerde turuncu veriyor bu boyalar sanırım. uygulamadan önce içine turunculuk azaltıcı boya falan koyulunca ancak yakın bir renk geliyor araştırdığım kadarıyla onu da alıp uğraşıp doğru oranı tutturana kadar yani ay sinir oldum yaa o renk çıkmıyorsa niye satıyorsunuz yani :KK43:

buzul sarısı asla buzul sarısı değil tamamen turuncu çıkıyor, üstelik öncesinde açıcıyla açılmış saça uyguladım. diğer renklerini bilmiyorum ama çok korkunçtu bugün kuaföre gidip bir sürü parayı bayıldım mecburen , düzeltti... bir daha aslaa
Aslında sarı ve tonları sıkıntı kahverengi vs o şekilde olmuyor

X