Acil lütfen 6 haftalık HAMİLEYİM damla damla kan akıntı gibi

betpp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2022
15
1
23
6 haftalık HAMİLEYİM lavaboya girdiğimde akıntı gibi kahverengimsi kan geliyonaz az yasayan oldumu normal mi bu durum 2 3 damla falan geliyo lütfen yardim anneler

6 haftalık HAMİLEYİM lavaboya girdiğimde akıntı gibi kahverengimsi kan geliyonaz az yasayan oldumu normal mi bu durum 2 3 damla falan geliyo lütfen yardim anneler
Yaşamadım ama bence bi doktora gitseniz hiç fena olmaz
Belki Progestan verir düşük önleyici.

Tam 3 gebeliğimde de yaşadım kahverengi kan da iyi değildir ama önlem alınıp toparlanabilir.
Progestan yazar doktorunuz ya da iğne düşük önleyici ilaçlar gerekir .
Umarım devam etmez ama doktora gitmeniz gerekir dinlenin ağır iş yapmayın bol su için .
Sağlıkla kucağınıza alın

Çok Fazla endişe etme, rengi kahverengi akıntı gibiyse çok korkulacak birşey olmuyor.
Tabii en erken zamanda doktoruna bildir ki sana progestan hap yada fitil verecektir. Bu ilaç bebeğin tam tutunmasını sağlayacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…