Acil korumasız ilişki

menisdemir55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2017
9
1
32
Kızlar merhabalar 5 gündür doğum kontrol hapı kullanıyorum korumasız ilişki yaşandı risk nedir sizce ve 2 tane doğum kontrol hapının ertesi gün hapı gibi etki yaptığını duymuştum. Bu şekilde bilgisi olan var mı

Kızlar merhabalar 5 gündür doğum kontrol hapı kullanıyorum korumasız ilişki yaşandı risk nedir sizce ve 2 tane doğum kontrol hapının ertesi gün hapı gibi etki yaptığını duymuştum. Bu şekilde bilgisi olan var mı
Hap kullanmayan birinin hamile kalma ihtimali kadar. İki hapı ertesi gün hapı yaptığını hiç duymadım, bana çok mantıklı gelmedi.

Öyle bısey yok risk yüksek ertesı gun hapı alsaydınız kafanızda sımdı bu sorunlar olmazdı

Ben de doğum kontrol hapının ilk kutu bitimine kadar etkisi olmuyor diye biliyorum doktor o şekilde söylemişti evlendiğim ay 2.kutudaydım düşün

X