acil kiralık yazlık arıyorum

caliptra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2007
159
1
50
arkadaşlar temmuz veya ağustos ayı için kiralık yazlık arıyorum.Bilen duyan gören varsa lütfen bekliyorum

arkadaşım benim yazlık yenifoça drlar sitesinde kiralık sezonluk geçen yılda 2 buçuktu altta bir odave salon üstte aynı iki aile tutarsa anlaşan iyi olur iki ayrı kat bahçeli denize çok yakın deniz manzaralı ara görüşelim

tabiki ilgilenirim fotoğrafı yok galiba bu yıl ne kadar düşünüyorsun?tek kat fiyatıydı değilmi geçen yıl?

arkadaşım aynı fiattan vericem ben kuşadasındayım yeri çok güzel manzarasıda denize hakim ben yarın gidicem foçaya oğlumu ara telefonu

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde Ayvalik Gömeçte Yazliğim Var Canim Bilirsin Havasinin Güzelliğiyle Meşhurdur Gömeç Denize 5 Dakika Düşünürsen özelden Görüşürüz

hala bulamadıysan bodrum turgut reis merkezde 2+1 ful eşyalı 4 kişilik dairem var

oooo gayrimenkul zenginleri ortaya çıkıyor.. Maşşallah herkese..

Arkadaşım ben ayvalıktayım.dünyanın cennetinde yani.tatil için tercih ettiğiniz takdirde taleplerinizi karşılayabilir sizlere yardımcı olabılırim.

arkadaslar cok ozel degılse ozellıklerle bırlıkte fıyatta yazarsanız daha ıyı olur
sevgıler

cınarcıkta/yalova :teytey: 1+1 daırem var mınıcık yeterlı bişii :))

günlüğü ne kadar?????????*****

Arkadaşım ben ayvalıktayım.dünyanın cennetinde yani.tatil için tercih ettiğiniz takdirde taleplerinizi karşılayabilir sizlere yardımcı olabılırim.

arkadaşım,apart olarak kalabileceğimiz yerlerin günlük fiatı nedir?teşekkürler

Benimde Ayvalik Gömeçte Yazliğim Var Canim Bilirsin Havasinin Güzelliğiyle Meşhurdur Gömeç Denize 5 Dakika Düşünürsen özelden Görüşürüz

günlük ne kadar,profile yazar mısın?teşekkürler

Benimde Bodrum Tuzla Mevkiinde Var 1+1 Ve 2+1 Dairelerim Var

selam,günlük fiatlarını yazabilir misin?teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
hala bulamadıysan bodrum turgut reis merkezde 2+1 ful eşyalı 4 kişilik dairem var

sezonlukmu veriyorsunuz yoksa aylık mı bana 1 aylık lazım ve eşyalı olması ilk tercihim fiyat nedir bilgi verebilirmisiniz profilme acil yanıtlarsanız çok sevinirim

bende kiralık yazlık/daire bakıyorum 3 kişi için uygun fiyata ve ozellikle denizi temiz bi yer olsun.yanımızda kucuk cocuk olucak

ACİL

X