Acil kedim

bernaca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
175
2
31
mrb kedımızı pis sokgada salıyoruz tuvaletı yapsın oynsın vs .. die bugunde gtti bırz gec geldi geldıgnde tuylerı darmadasgndı kan yok ama etrafı afedersınız kaka olmuştu tuyleri vede tuylri yolunmuş bellıkı kavga ettı vede bız onun hamıle oldgunu düşünuyoduk geldıgınde karnı böle ıcıne çökmüşş hıc halı yok kaldrrnca felan böle acıyo...acaba bızım tahmınımız gıbı dayakmı yemıs nedne karı öle olmuştr acaba en cok merak ettgmız bu yavrulara bişeymı oldu acaba

umarım kötu birşey yoktur veterinere gitmenizi tavsiye ederim

Bu halde kediniz eve geldiğinde buraya yazmadan veterinere koşmanız gerekirdi.

Umarım da gitmişsinizdir, onu yada bebekleri kaybetmezsiniz umarım.

Hamilelik süresince dışarı çıkan kedilerin dışarı salınmadığını da bilmiyordunuz demek ki!!!

evet gtrduk veterınere...hamıle olmadgnı söledı karnı çökmüştü nedenını sorduk iç kanama olablır yada kemıgı kırırlmış olablr dedı içkanama varsa durdurmak ııcn igne yaptı..eger durumu geçmezse pazartesi tekrar gtrmemızı söledi

Kemiği kırılmış olabilir? Sadece bunu mu diyor eğer öyle ise eve nasıl yolluyor. Röntgen neden çekilmiyor.

İç Kanama varsa bir iğne ile dururmu nasıl veterineriniz onu eve gönderir ya hemde son derece önemli iki olasılık varken.

Başka veterinere götürün lütfen çok geç olmadan.

ben böyle durumlarda yazmayım diyorum yazmayım diyorum dayanamıyorum arkadaşım hamile bir kediyi nasıl sokaga bırakdınız.eger kemiği kırık diyip eve yolladıysa neden başka veterinere gitmediniz bir rontgen çekdirsin.kırık olabilirde ne demek bu ya vardır ya yokdur alt tarafı bi rontgenne acı çekiyo kim bilir yawrucak

hamıle dgl zaten.. off zaten ilk defa gttık veterınere bılmıyorum kadın öle dedı suan durumu daha ıyı

Pardon sormadan edemeyeceğim nsıl ik kez veterinere gittiniz.

Bu kedinin aşıları yok mu karnesi yok mu.

Lütfen götürün başka veteriner baksın dışardan iyi görüneilir sonra kaybederseniz vicdanınız sizi rahat bırakacak mı onu sorun kendinize.

evet ilk defa gtmiştık aşılarını amcam yaptrmıştı...baska veterınere gtrduk merak etmeyın bızm vıcdanımzı zaten el versedi onu sokaktan almazdık..suan cok ıyı okullara cıldgı ııcn cok gıremıyorum özur dilerım ılgılendgnız ııcn tesekkur edrım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…