Acil ! Hamileyim kahverengi akıntım var

Nazlicannars

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
55
-24
33
14 haftalık hamileyim iki gündür kahverengi akıntılarım var ilçede öğretmen olduğum için merkeze kolay kolay gidemiyorum yarın randevum var. Yardımcı olur musunuz kahverengi akıntı tehlike sinyali mi ? İnternette pek iç rahatlatıcı şeyler okumadım.

14 haftalık hamileyim iki gündür kahverengi akıntılarım var ilçede öğretmen olduğum için merkeze kolay kolay gidemiyorum yarın randevum var. Yardımcı olur musunuz kahverengi akıntı tehlike sinyali mi ? İnternette pek iç rahatlatıcı şeyler okumadım.
Akıntı leke şrklindeyde korkulcak bişey yok dedi dr benimde ilk haftalarımda oldu ve benim iki gün önce adet gibide kanamam oldu dr ilaç verdi dikkat et dedi sende çok hareket etme evde yarına kadar uzan

Ağrınız yoksa ve akıntı kırmızı veya pembeye dönmezse normal akıntı olabilir.Doktorunuzu arama şansınız varsa iyi olur belki progesteron önerir

Doktoruna ulaşma imkanın yok mu. Muhtemelen progestan kullanmanı önerecek. Bu hapı alıp başlasan iyi olur. Geçmiş olsun

X