Acil hamilemiyim?

nevestabircan

Senin İçin Yşıyorum
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
6.810
1
35
ARKSAŞLAR MRHABA ADETİM 3 GÜN GECİKTİĞİNDE TEST YAPTIM ( CUMARTESİ GÜNÜ HEMDE 2 TANE YAPTIM) POZİTİF ÇIKTI. DÜN SABAH TEKRAR YAPTIM YİNE POZİTİF. BU GÜN SABAH POLİKİNLİĞE GİTTİM KAN TESTİ İÇİN SAAT 15:00 TE SONUCU ALICAM HAMİLEMİYİM? ÇOK HEYECANLIYIM NASIL DAYANICAM BİLMİYORUM 15'E KADAR İDARAR TESTLERİNİN DOĞRULUĞU NE KADAR?hihoyyytkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

doğruluk payı oldukça yüksek inşallah ölesindir. bende sana bişi sormak istiyorum 3 gün gecikti diyosun peki adet günün geldiğinde nasıl belirtiler vardı bende hamile kalmak için uğraşııyorum normalde bugün adet olmam lazım sanki olacak gibi hissediyorum ama olmadı böle şeyler yaşadınmı sende

Canım allahın izniyle hamilesin merak etme :) Filizcim adeet dönemi belirtilerinin aynısını yaşıyorsun ama adet olmuyorsun bende de öle olmuştu bende 5 gün falan gecikince test yaptım sonuç pozitif şimdi 8+3 günlük hamileyim inş sende hamilesindir canım..

çok tşk ederim. Inşallah haber alır almaz yazarım buraya. Ya adet olma günüme 2 dün vardı benim .hep kasıklarım belim karnım ve midem ağrırdı yine aynısı oldu. Ben hastalanmayı bekliyordum fakat hastalanmadım. 3. Gün dayanamadım ve test yaptım silik bir çizgi sonra 3 saat sonra tekrar bir test yaptım ve bu sefer çizgi koyuydu. Yine inanamadım dün sabah ilk idrarla yaptım koyu iki çizgi ... Sabahın 7 sinde polikinliğe gittim şimdi bekliyorum ama heyecandan bayılcam sanırım. Allah'ın izniyle umarım sonuç pozitif çıkar inanamıyorum

güzelim hayırlı olsun test sonucunu bize mutlaka yaz lütfen.benimde adetim 7 gün gecikti ama bütün adet belirtilerim var bugün test alıp bakıcam baya sabretmişim dimi :)) sizce hamile olabilirmiyim bende şimdi çok heyecanlandım

canım mesaj attım sana okurmusun ve cevaplarsan sevınırım benımde 3 gun geçtı bende bugun yapçam test esım alacak yarın sabah mı yapım yoksa gelır gelmez yapımı kızlar

cangema bende karar veremiyorum canım sabahları daha net sonuç verdiğini söyleniyo ama bence daha fazla sabretmeyelim sadece bişey tavsiye edebilirim idrara sıkışık olursan daha iyi olurmuş

ARKSAŞLAR MRHABA ADETİM 3 GÜN GECİKTİĞİNDE TEST YAPTIM ( CUMARTESİ GÜNÜ HEMDE 2 TANE YAPTIM) POZİTİF ÇIKTI. DÜN SABAH TEKRAR YAPTIM YİNE POZİTİF. BU GÜN SABAH POLİKİNLİĞE GİTTİM KAN TESTİ İÇİN SAAT 15:00 TE SONUCU ALICAM HAMİLEMİYİM? ÇOK HEYECANLIYIM NASIL DAYANICAM BİLMİYORUM 15'E KADAR İDARAR TESTLERİNİN DOĞRULUĞU NE KADAR?hihoyyytkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

Tebrik ederim cnm hamilesin tabiki hihoyyyt şimdiden tadını çıkarmaya bak derim :teytey:

Ama korkuyorum. Bir kaç tane internetten idrar testinni pozitif çıkıp kan testinin negatif çıkabilir diye bir şeyler okudum duramıyorum ya.

tebrkler yanlız gününe 3 gün varkenmi idrar testi yaptın benimde 3 gü var reglime ama cok karnım agrıyo olucak gibiyim ama diger bütün hamilelik belirtilerde var sendede sancı çok oldumu benim ilk tedavim prengyl igne vuruldum bende dayanamayp eşimi aradm gebelk testi içn inşallah bu ay olur

kızlar ben kan testi yaptırdım ama hala adet görmedim kan testi 0.100 cıktı dok hamiledegilsin dedi ama günün 1 haftadır geçiyo akıntım var kasık agrım vatidrar testi alıp yapsam mı?ne dersiniz böyle bişey olabilir mi kan tahlilinde yoktu idrarda cıkabilirmi?

nevescim bence hamilesin seninki yani apacık ortada allahım inşallah gönlüne göre verir ben daha yeni katıldım ve her gün bu siteyle vaktim güzel geçiyor.Ben 7 yıllık evliyim ama bir türlü hamile kalamıyorum.Çok tedavi oldum ve şuan adetim çok gecikti test yaptım negatif eşim doktor acele etme kanda belli olur dedi ama ben çok korkuyorum acaba yaptırayım mı

cr canım benim bildiğim en sağlıklı sonuç kan testiymiş ama eşim doktor benim arkadaşıda doum uzmanı bazı hormonlar kana geçmeye bilirmiş onun için üzülme bir kaç gün daha bekle adet olmazsan ultrosonda çıkar ben 7 yıldır bebek bekliyorum ama nafile sıkma canını

a.s. canım test sonucunu aldınmı çok merak ediyorum :dance:

hayırlı olsun çok sevindim umarım çok rahat bi hamilelik geçirirsin ve sağsalim bebeğini kucağına alırsın :)

canım hayırlı olsun ne olur bizim içinde dua et çok ihtiyacım var dualarınıza allah tamamını erdirsin çok mutlu oldum

X