Acil Endol Fitile ihtiyacım var

comebaby

tek yumuta ikizlerim
Kayıtlı Üye
29 Mart 2007
1.226
6
arkadaşlar çok acil Endol fitile ihtiyacım var fakat piyasada bulamıyorum bu ilaçı kullanan varmı yada elinde bu ilaç bulunan

cnm endol piyasada yok gebeliğimin 16 haftasında yaşadığım kanamadan ötürü endolun hapını kullandım doktorunla konuş ben istanbıulda hiçbiyerde bulamadım.........

endolun hapı var ama bende bir kutusu duruyor bile

acil şifalar

cnm endol piyasada yok gebeliğimin 16 haftasında yaşadığım kanamadan ötürü endolun hapını kullandım doktorunla konuş ben istanbıulda hiçbiyerde bulamadım.........

Endolun hapı var ama bende bir kutusu duruyor bile

acil şifalar

teşekürler canım
ama bana fitil olması şartmış neyseki bir arkadaş şimdilik 1 kutu elime gecti ankaradan gönderdi şu an onu kullanıyorum ama daha fazla gerekli olduğu için arıyorum elinde kalan falan olur diye
bende kanama dönemimde hapını kullanmıştım ama şu an doktor hapı olmaz dedi
kendine ve bebişlerine iyi bak inş. Bende o haftaları görürürm

canım niçin kullanacaksın.erken doğuma karşımı.bende kullanıyorum.bakarım banada memeleketten geliyor...

canım niçin kullanacaksın.erken doğuma karşımı.bende kullanıyorum.bakarım banada memeleketten geliyor...

merhaba memleketten geliyor dedğin hangi şehirden geliyor orada varsa bir şekilde belki tanıdık falan buluruz acaba bilgi verebilirmisin veya hangi şehirlerde bulunuyor

canım okuyunca baktırdım konyadan gelmişti ama malesef oradada yokmuş.babam benim için bir kadın doğumcudan istemiş oda iki kullanımlık vermiş.kayseri ve sivasa baktırıyorum..

X