acıl destek kızlar

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Acil dedim çünkü komşudan yaziyorum annemde kaliyorum ben,düşük riskimin geçmesine çok az kaldi allah in izniyle...sorum şu hamile kadinlarin xray cihazindan geçmeleri sakincaliymiş ya ben geçtim n kadar zararli bu? 3 gün sonra 2li test icin dr.a gidicem ben iyiyim şükür.bebeğim de iyidir inşallah.şimdiden hepinize teşekkürler hanimlar

• Konu Sahibi EU1
inşallah bir şey yoktur canım, bak bunu bilmiyordum ben , ona bakarsan bilgisayarda zararlı , kafana takma bir doktoruna sor istersen

• Konu Sahibi EU1
evet canım zararlı xray cihazı. bende 1 kere bilmeden geçmiştim. şimdi marketlerin girişinde hem görevli uyarıyor hemde ben geçmemeye dikkat ediyorum..
inşallah bebeğin iyiydir merak etme..

• Konu Sahibi EU1
Allah allah burada neredeyse her alışveriş yerinde bu cihazlar var ve bende her seferinde geçtim birşey olacağınıda sanmıyorum hamile olupta geçen çok kişi gördüm doktorumada sormak hiç aklıma gelmedi...

• Konu Sahibi EU1
bende ilk defa duydum ama dikkat edicem bundan sonra

• Konu Sahibi EU1

canım benim bildiğim kadarıyla onlar manyetik alan prensibine göre çalışıyor. bir zararı olmaz korkma. xray dediğin havaalanındaki gelişmiş olanlar değil sanırım. alışveriş merkezlerinde olan. onlar dediğim gibi daha basit. etkilemesi olmaz korkma.

ben bilmeden 4.haftamda geçmiştim 2 kere. bişey olmadı.

ama yine de dikkat etmek lazım. bundan sonra geçme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…