Acil d vitamini damla kullananlar

umay kapusuz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2024
2
1
23
ARKADAŞLAR MERHABA 20 HAFTALİK HAMİLEYİM BUTUN VİTAMİNLERİMİ KULLANİYORUM AMA 1 AY KADAR D VİT DAMLAYİ KULLANMADİM AKSATTİM EKLEM AGRİLARİM FALAN VAR KORKUYORUM İLK GEBELİGİMDE COCUGUMU KAYBETTİM TEKRAR AYNİ SEYLERİ YASAMAKTAN KORKUYORUM YARİN DUZENLİ AKSATMADAN KULLANMAYA BASLİYCAM SİZCE BEBEGİMDE Bİ SAKİNCA OLURMU BİLENLER YAZABİLİRMİ COK KORKUYORUM

Doktora gittiginizde doktor aksi birsey soylemediyse degerinizle ilgili endise etmeyin. Zaten 20.haftalik bebis cok guzel buyuyodur. Bisey olmaz, multivitaminlerinizin icinde de az da olsa d vitamini vardir bir bakin, Benim doktorum 10 mg olmasi lazm demisti ki cogu multivitaminde zaten bu var. Eskiden bunlarin hicbirini kullanmadan doguma gidiyodu insanlar. Icinizi ferah tutun hicbiseycik olmaz

Kötü bir şey olsa zaten düzenli kontrole gidiyorsunuzdue orada doktor söylerdi. Siz aksatmadan içmeye devam edin

Çok çok teşekkür ederim sağolun içim rahatladı

Korkmayın bazı doktorlar hiç bişey kullandırmıyor bile. Bebeğiniz sizden çekiyor zaten o vitamin takviyeleri vs sizin için. Siz vitaminsiz kalmayın diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…