acil cvppp nolurrr!!!!!

ecrin_hatice

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2010
201
1
kızlar ben bqn foruma üye oldum. qerçekten çok sıcak bi ortama benzio. 9,5 aylık evliyim ve hiç korunmamamıza rağmen hala hamile kalamadm 4 defa doktora qittim bşyin yok deyip gönderdiler. en son gittiğim doktor ilaç verdi. kullan 3 ay içinde hamile kalma ihtimalin % 25 dedi. eğer kalamazsan eşinle beraber gel dedi. bnm yaşım 20 eşimin 25 . bu ay ilaçları kullandm. en son 5 aralıkta adet görmüştüm. daha adetime 6 gün var ama mide bulantısı ve akıntıda artış ve koku var . ama bunların yanı sıra bqn adet sancısı qibi ara ara bel ağrısı vuruo. sizce hamile olabilirmiyim. tecrübeli arkadaşlardan acil cvp bekliorum.:2:

bulantı bu kadarerken görülmez ki, psikolojik olabilir.
sadece sizin muayene olmanız yetmez ki eşinizin de görünmesi gerek.
klomen mi kullandınız, bi doktor nasıl erkeğin sperm analizine bakmadan kadına ilaç verebiliyor hayret doğrusu.

Olabilirsin...Kan testi yaptırabilirsin, ama yanlış negatif de verebilir. Reglini beklemeni öneririm. Beklemek zor ama, maalesef başka yolu yok.

eger belirtilerin böleyse canım hamiel olma ihtimalinde var bende de gögüs ve feci bel agrısı olmustu bi test alıp denemeni tavsiye ederim hem merakta kalma :KK34:

biliyorum beklemek çok zor ama gününün geçmesini bekleyip test yapmanı öneririm. erken yapılan testler kimi zaman yanıltıyor

Ben merak ettim hangi ilacı verdiğini. Yani ilaçla birlikte doktorun takip de etmesi gerekiyor bildiğim kadarıyla.
Kan testinde çıkar gibi geliyor ama yine de en iyisi regliyi beklemek. çıkmazsa yine bir umut regliyi bekleyeceksin zaten bence:) umarım güzel haberler verirsin....

kızlar ben bqn foruma üye oldum. qerçekten çok sıcak bi ortama benzio. 9,5 aylık evliyim ve hiç korunmamamıza rağmen hala hamile kalamadm 4 defa doktora qittim bşyin yok deyip gönderdiler. en son gittiğim doktor ilaç verdi. kullan 3 ay içinde hamile kalma ihtimalin % 25 dedi. eğer kalamazsan eşinle beraber gel dedi. bnm yaşım 20 eşimin 25 . bu ay ilaçları kullandm. en son 5 aralıkta adet görmüştüm. daha adetime 6 gün var ama mide bulantısı ve akıntıda artış ve koku var . ama bunların yanı sıra bqn adet sancısı qibi ara ara bel ağrısı vuruo. sizce hamile olabilirmiyim. tecrübeli arkadaşlardan acil cvp bekliorum.:2:

Akıntıda artış ve koku infeksiyon belirtisi canım. infeksiyon geçiriyor olabilirsin, doktoruna danış

kızlar cvplar için teşk. ederm ama malesef adet oldum bu aydan çok ümitliydim ama yine fos çıktı.bqn 2. qünüm btç kürüne başladım bakalım hayılrısı. birbirmizden dualarımızı eksik etmeyelim kızlar allah tüm isteyenlere versin içinde de bizlere.

selam arkadaşlar bende 21 yaşında 8,5 aylık evliyim ve dediğin gibi hiç korunmadığım halde çocuğum olmuyodu en son iki ay önce gebe olduğumu öğrendim ve eşimle sevincimizi tam almadan 1 hafta önce muaneye gidince doktor bebek ölü deyip kürtajla aldılar bana çok zor oldu ve yarın kontrole gidecem dua edin inşalla uzun süre korun demez bana o yüzden herşeyden önce RaBbİmDeN En HaYıRlIsInI isteyelim arkadaşlar allah herkese hayırlısıyla evlatlar verir inşalla

X