ACİL! Çok CİDDi bir durum...

modenya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
8
0
37
Merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum.. Olmamın amacı var.. Şüpheli bir durum içerisindeyim. Hemen anlatayım..
Bundan bir hafta önce yani 21 kasımda erkek arkadaşımla birlikte olduk.. Fakat birleşme olmadı.. Sürtünme yolu ile bişeyler yaşadık.. Erkek arkadaşım boşaldı ve spermler vajinamın yanına aktı.. hemen sildim.. sağ yanağına yani.. 3.kez bu şekilde birlikte oluşumuzdu..
Benim sorunum şu; eylül ayında 26 sında adet gördüm.. ekimde ise 23 ünde gördüm ikiside bir hafta sürdü.. şuan kasım ayındayız ne 23 ünde ne 26 asında adet görmedim.. regl dönemlerini düzensiz yaşayan biriyimdir.. ama kasım ayı bitti ve halen olmadım.. gebelikten korkuyorum.. Devamlı akıntı oluyor.. Ama değişik bi akıntı değil alışkın olduğum tarzda bir akıntı.. ama bazen regl oluyormuşum gibi akıntı geldiğide oluyor.. ayrıca bel ağrım var ve kasıklarımda ağrı var adet olcakmışım gibi ama olamıyorum bir türlü... Bana yardımcı olabilirseniz çok mutlu olucam... Zaten cuma günü kan testi yaptırmayı düşünüyoruz.. Emin olmak için.. Ayrıca adet görsemde görmesemde testi yaptırıcaz.. Ve gebelik çıkmazsa da zaten düzensizliklerim için doktora gidicem.. birde ben bu ay 15 gün boyunca kemoprim adlı antibiyotik hap kullandım reglim bu yüzden gecikmiş olabilir mi sizce???

Yardımlarınızı bekliyorum çok acil bir durum... Lütfen...

sanırım kan testinin sonucunu beklemek zorundasın çünkü ilişki olmadanda bu tür beraberliklerde ufakta olsa hamile kalma riski var canım şimdiden bir test alıp evde uygula bence içini rahatlatırsın en azından

Merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum.. Olmamın amacı var.. Şüpheli bir durum içerisindeyim. Hemen anlatayım..
Bundan bir hafta önce yani 21 kasımda erkek arkadaşımla birlikte olduk.. Fakat birleşme olmadı.. Sürtünme yolu ile bişeyler yaşadık.. Erkek arkadaşım boşaldı ve spermler vajinamın yanına aktı.. hemen sildim.. sağ yanağına yani.. 3.kez bu şekilde birlikte oluşumuzdu..
Benim sorunum şu; eylül ayında 26 sında adet gördüm.. ekimde ise 23 ünde gördüm ikiside bir hafta sürdü.. şuan kasım ayındayız ne 23 ünde ne 26 asında adet görmedim.. regl dönemlerini düzensiz yaşayan biriyimdir.. ama kasım ayı bitti ve halen olmadım.. gebelikten korkuyorum.. Devamlı akıntı oluyor.. Ama değişik bi akıntı değil alışkın olduğum tarzda bir akıntı.. ama bazen regl oluyormuşum gibi akıntı geldiğide oluyor.. ayrıca bel ağrım var ve kasıklarımda ağrı var adet olcakmışım gibi ama olamıyorum bir türlü... Bana yardımcı olabilirseniz çok mutlu olucam... Zaten cuma günü kan testi yaptırmayı düşünüyoruz.. Emin olmak için.. Ayrıca adet görsemde görmesemde testi yaptırıcaz.. Ve gebelik çıkmazsa da zaten düzensizliklerim için doktora gidicem.. birde ben bu ay 15 gün boyunca kemoprim adlı antibiyotik hap kullandım reglim bu yüzden gecikmiş olabilir mi sizce???

Yardımlarınızı bekliyorum çok acil bir durum... Lütfen...
sevgı ozel bısıı cinsellık olmadanda yasanıyor hele bekarsan ......onun senın elını tutup sevdıgını soylemesı yeter sende abıyane bı tabırle senı kullanması gerekmez
senı kırmak ıncetmek ıstemıyorum ama bagzı seyler zamanında yasanmazsa boyle korkular olur.
bekaret kızlıkta degıl senı uzmek ıstemıyorum ama sımdı el degmeıs mı oluyorsun ? madem herseyı yapıyorsun surtunme normal yollarla geregını de yap
boyle gorunce uzuluyorum. ve bu kadar rahat bır bıcımde de yazabılmenızıde anlamıyorum
hamıle olup olmadıgına gelınce dogal olarak stres yaptıgın için olmustur hamile degılsındır

eczaneden alınan testlerde kesinlik payı olmadığını duydum okudum falan.. bir de bu kan testini sağlık ocakları yapar mı maliyeti nedir sonucu ne zaman alırım kesin midir.. nasıl bir test bu böyle.. hiç bilgim yok benim.. umarım hamile değilimdir.. yani şaka gibi bişey olur.. :S

Yaşadığın olayı tastiklemiyorum ama aylarca hamile kalmayı bekleyen insanlar neden beklesin ki,herkes böyle hamile kalabiliyosa

olabılırsın kan testı ozelde 38 ytl
saglık ocagında dev kayıtlarına bekar bırısı hamıle gecer sende bu durumu tabıkı ıstemezsın ozel bı hastaneye gıt veya polıkılınıge orada yaptır bence yoktur

sevgı ozel bısıı cinsellık olmadanda yasanıyor hele bekarsan ......onun senın elını tutup sevdıgını soylemesı yeter sende abıyane bı tabırle senı kullanması gerekmez
senı kırmak ıncetmek ıstemıyorum ama bagzı seyler zamanında yasanmazsa boyle korkular olur.
bekaret kızlıkta degıl senı uzmek ıstemıyorum ama sımdı el degmeıs mı oluyorsun ? madem herseyı yapıyorsun surtunme normal yollarla geregını de yap
boyle gorunce uzuluyorum. ve bu kadar rahat bır bıcımde de yazabılmenızıde anlamıyorum
hamıle olup olmadıgına gelınce dogal olarak stres yaptıgın için olmustur hamile degılsındır

Seni anlayabiliyorum.. Böyle pat diye yazınca farklı biri olduğumu düşündün.. Erkek arkadaşım dediğim insan benim sözlüm.. Ölene dek de benle beraber.. Ben hayatımda ilk kez böyle bi sevgi ve beraberlik yaşıyorum.. Ondan yana en ufak bi şüphem yok 2.5 yıldır tanıyorum.. Ailesinide tanıyorum onalrda beni bilir.. anne baba eli öpmüş biriyim.. bana ilk dokunan erkekde odur.. burda tartışma amaçlı yazmıyorum ama cevap verme gereği hissediyorum.. sevgimizden yana da şüphem yok.. Ama sevdiğin insanı hissetmekde bunun bir parçası... algıya göre değişir tabiki.. Bende evlenmeden önce karşıyım.. ve ben bekaretin önemli olduğuna inanıyorum.. ha bu kadara kadar yaptım onu neden yapmadım?? bu psikolojik bir durum.. o zaman evliliğin bir anlamı kalmazdı.. o masumiyetin hiçbir anlamı olmazdı... teknoloji ilerlesede bu hep varolacak birşey.. ayrıca ben mutluyum.. sadece korkumu paylaşmak istedim.. uzun zamandır sadece misafir olarak faydalandığım bir siteydi ve bugün bilgi almak için üye oldum.. hepsi bu...

bence bir an önce bir test al yap seni korkutmak istemem ama bu şekilde hamile kalan bi tanıdıgım var ama şunuda söyleyeyim kızlık benim için önemli diyosun eger hamileysen önce erkek arkadasın kızlıgını bozacak daha sonra aldırabileceksin yoksa alamıyolar geç olmadan test yap

cuma günü bir test alıp yapıcam zaten... bana değilimdir gibi geliyor bir defa daha böyle bir ay atlamıştı adetim.. düzensizndir genelde.. bakalım.. içim rahatlasın test alıp yapıyım... bide önerebilen var mı hangi gebelik testi daha iyidir?? fiyatı ne kadardır falan ?

daha mesajının sonunu görmeden antibiyotik kullanmış oldugunu düşünmüşdüm ki kullanmışsın..eczaneden idrar testide alsan bence için rahatlar.. adet gecikmen antiiyotikden de olur ve psikolojikde olur... ben antibiyotik içdiğim ay 1 hafta geç adet olurum..

arkadaşımız endişesinden burada özel durumu bizimle paylaşıyo ve kendince çözüm bulmaya çalışıyo bence nasihat degilde sorusuna cevap versek daha iyi olur çünkü zaten şuan panik halinde daha çok strese sokmaya gerek yok

herkesin kendi hayatı kimseyi yargılamaya gerek yok bence hamilelik yoktur biz günlerimizde birlikte oluyoruzda yine yok ama kan testi yaptır ayrıca idrar testleri 3-5 ytl bişey arkadaşım..

en kısa zamanda eczaneden test al bence
bende böyle hamile kalan duymustum
insallah değilsindir

ya arkadaşlar bir kere de buraya yazayım, bende şüphemden beş haftasonunda idrar testi yaptırdım labarotuarda negatif çıktı, şimdi sekiz hafta oldu ve ben hamile olduğumu düşünüyorum iki gün önce regl de oldum ama yinede üzerine görme oldu gibi geliyor, varmı bir yorumu olan

ya arkadaşlar bir kere de buraya yazayım, bende şüphemden beş haftasonunda idrar testi yaptırdım labarotuarda negatif çıktı, şimdi sekiz hafta oldu ve ben hamile olduğumu düşünüyorum iki gün önce regl de oldum ama yinede üzerine görme oldu gibi geliyor, varmı bir yorumu olan

2 ay ciddi bir zaman şimdiye kadar hamile olsaydı belli olurdu senin kuruntun bence.ama çok tedirginsen kan testi yaptır kendinide yıpratma.

daha mesajının sonunu görmeden antibiyotik kullanmış oldugunu düşünmüşdüm ki kullanmışsın..eczaneden idrar testide alsan bence için rahatlar.. adet gecikmen antiiyotikden de olur ve psikolojikde olur... ben antibiyotik içdiğim ay 1 hafta geç adet olurum..

sağol canım msjların için.. özelliklede yaklaşımın için.. bende zaten adet düzensizliği vardır.. düzensiz müzensiz falan ama her ay olurum bir şekilde... bu ay antibiyotik kullandım ve böyle oldu.. bir de ağır bi antibiyotikmiş araştırdım.. böyle etki etmez diyolar antibiyotikler ama bünyeden bünyeye fark var.. zaten düzensizdi antibiyotikçe denge bozulmuş olabilir diyorum ben.. çünkü spermler hiçbir şekilde temas etmedi.. akarken daha sildim ben ve o an zaten erkek arkadaşımla temas halinde değildik.. sıçradı sadece.. ama işte sadece korkumun gitmesi açısından diyorum.. stres çok yaptım bi bu değil iş bulamıyorum bütün gün evde.. adet olamadığımdan sıkıntım hep vardı zaten hepsi üstü üste geldi...

Seni anlayabiliyorum.. Böyle pat diye yazınca farklı biri olduğumu düşündün.. Erkek arkadaşım dediğim insan benim sözlüm.. Ölene dek de benle beraber.. Ben hayatımda ilk kez böyle bi sevgi ve beraberlik yaşıyorum.. Ondan yana en ufak bi şüphem yok 2.5 yıldır tanıyorum.. Ailesinide tanıyorum onalrda beni bilir.. anne baba eli öpmüş biriyim.. bana ilk dokunan erkekde odur.. burda tartışma amaçlı yazmıyorum ama cevap verme gereği hissediyorum.. sevgimizden yana da şüphem yok.. Ama sevdiğin insanı hissetmekde bunun bir parçası... algıya göre değişir tabiki.. Bende evlenmeden önce karşıyım.. ve ben bekaretin önemli olduğuna inanıyorum.. ha bu kadara kadar yaptım onu neden yapmadım?? bu psikolojik bir durum.. o zaman evliliğin bir anlamı kalmazdı.. o masumiyetin hiçbir anlamı olmazdı... teknoloji ilerlesede bu hep varolacak birşey.. ayrıca ben mutluyum.. sadece korkumu paylaşmak istedim.. uzun zamandır sadece misafir olarak faydalandığım bir siteydi ve bugün bilgi almak için üye oldum.. hepsi bu...

cnm peki ölene dek senle beraberse anne babasını tanıyorum biliyorum diyosun,ozaman neden korkuyosun??? evlenirsiniz olur biter...

arkadaşın sorunu sevgilisi yada sözlüsü değil bence konuyu saptırmayalım o yüzden.

bence hamile olma ihtimalin çok düşük antibiyotik gecikme yapar, üstelik bu olayın stresi çılgın gibi de geciktirir. çok düşünme al testini evde yap kesinlik payı %99 filan o testlerin zaten. evde yaptığın testte şüpheli bir durum olursa eğer kan testi yaptırırsın. .a.s.

arkadaşlar benim adetim 15 gün gecikti ya ;yumurtlama olmadığı zaman ya da hormonal bir dengesizlik olduğu zamanlarda da göğüs ağrısı (sanki adet olacakmışıs gibi) olur mu yoksa hiç belirti olmaz mı.bilginiz var mı.

kan testi yapıldı gebelik yok... sorun pco.. kistler varmış. söktürücü hap farlutal verdi. ve 3. günü için de gynelle verdi.. hayırlısı...

X