Acil cevaplayabilirmisiniz

eslinnnkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2024
13
0
27
uzun zamandır ilişkiye girmemiştim 2 veya 3 yıl önce girmiştim en son. 4 gün önce ilişki yaşadım geri çekilme ile oldu ama içime boşalma vs olmadı ama çok tedirginim zevk suyu ile hamile kalanlarda oluyormuş. Pskolajik mi bilmiyorum bugün daha 4 gün oldu ilişki yaşayalı hamile kalırım diye çok korkuyorum ve bugün miğdem bulanıyor. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum

uzun zamandır ilişkiye girmemiştim 2 veya 3 yıl önce girmiştim en son. 4 gün önce ilişki yaşadım geri çekilme ile oldu ama içime boşalma vs olmadı ama çok tedirginim zevk suyu ile hamile kalanlarda oluyormuş. Pskolajik mi bilmiyorum bugün daha 4 gün oldu ilişki yaşayalı hamile kalırım diye çok korkuyorum ve bugün miğdem bulanıyor. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum
4 günde mide bulantısı olmaz ki

9 yıl önce 1 yılda anca hamile kalmıştım içime boşalmasına rağmen 1 yıl hamile kalamadım. Geri çekilme oldu zevk suyu ile kalırmıyım çok tedirginim
Nasıl yani 1 yıl boyunca hamile kalmak için ugrastiniz ve kaldınız mı
Bence trolluyorsunuz buraya gelip öyle bir izlenim verdiniz

9 yıl önce 1 yılda anca hamile kalmıştım içime boşalmasına rağmen 1 yıl hamile kalamadım. Geri çekilme oldu zevk suyu ile kalırmıyım çok tedirginim
O iş hiç belli olmaz.. Yıllar önceki hormonlarınızla simdikş hormonlarınız aynı değil. Muhtemelen partneriniz de aynı kişi değil.. Şartlar durumlar farklı.

Kızım 9 yaşında ve kızıma evlendikten 1 yıl sonra hamile kaldım. 1 yıl boyunca çocuğum olmamıştı.
Anladım uzun zamandır girmedim diyince direk genç bekar vs diye bı izlenim oluştu
Aynı yada farklı bir kişide olsa her zaman risk vardır hormonlarla alakalı bir durum olabilir de olmayabilir de çocuk istemiyorsanız korunma yöntemlerini kullanın ki aklınızda soru işareti kalmasın

O iş hiç belli olmaz.. Yıllar önceki hormonlarınızla simdikş hormonlarınız aynı değil. Muhtemelen partneriniz de aynı kişi değil.. Şartlar durumlar fark

Anladım uzun zamandır girmedim diyince direk genç bekar vs diye bı izlenim oluştu
Aynı yada farklı bir kişide olsa her zaman risk vardır hormonlarla alakalı bir durum olabilir de olmayabilir de çocuk istemiyorsanız korunma yöntemlerini kullanın ki aklınızda soru işareti kalmasın
Hayır boşandım ben uzun yıllar önce. 4 gün önce ilişki yaşadım geri çekilme ile içime boşalma vs olmadı ama zevk suyu ile hamile kalanda var ve ben çok tedirginim. Hap kullansam bir işe yaramaz dimi

Hayır boşandım ben uzun yıllar önce. 4 gün önce ilişki yaşadım geri çekilme ile içime boşalma vs olmadı ama zevk suyu ile hamile kalanda var ve ben çok tedirginim. Hap kullansam bir işe yaramaz dimi
5 güne kadar koruyuculuğu oluyor ama koruma yüzdesi düşüyor tabi garanti değil

İş işten geçmiş 4gün sonra hiçbişey yaoamazsınız bekleyin regl zamanı gorursunuz hamile misiniz değil misiniz. Bir daha da prezervatif kullanın ya da hapa başlayın.. Korunun yani...

Meraba erkek arkadaşımla yakınlaşma oldu ama hiçbir sekilerde birleşme olmadı zevk suyu elden vajinaya dudaklarımın içe degdı bu şekilde hamilelık olur mu saçma geliyor düşününce ama aklım o kadar bulandı ki o günden sonra kasıklarım da ağrı var adet öncesi ağrılar gibi aynı 7-8 gündür de geçmiyor bu yüzden kafam Allak bullak oldu 😔

X