acil cevap lütfennn

kaktus16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
50
0
25 eylülde adet olmam gerekiyodu 28 eylülde oldum ilk bi kaç gün normal gibiydi ondan sonra 10. güne kadar her gün kahverengi leke geldi kasıklarımda hep bi hafif hafif batmalar var bel ağrım var az önce test yaptım 2.çizgi çok silik çıktı üstüne görme olsa 2-3 gün sürer diyorlar acaba öle bişey olabilirmi benimki lütfen bilenler bişey yazabilirmi

25 eylülde adet olmam gerekiyodu 28 eylülde oldum ilk bi kaç gün normal gibiydi ondan sonra 10. güne kadar her gün kahverengi leke geldi kasıklarımda hep bi hafif hafif batmalar var bel ağrım var az önce test yaptım 2.çizgi çok silik çıktı üstüne görme olsa 2-3 gün sürer diyorlar acaba öle bişey olabilirmi benimki lütfen bilenler bişey yazabilirmi

üstüne göreme olabilir canım. genelde genetik olarak ortaya çıkıyor. yani ailende üstüne görme ile hamişlik yaşayan varsa yüksek bir ihtimaldir canım. ancak üşütmüş veya ilaç kullanmışsan adetin son günlerinde uzun süren kahverengi lekenlenme olabilir. çamur gibi bi akıntı yani. ancak o zamanda silik çizgiye bi cevabım olmayacak :uhm: canım galiba hamişsin sen sırnaşık şey sabah ilk idrarınla bi daha test yap. umarım kasık ve bel ağrıların da seni yanıltmıyorsur canım benim :dance: ama bizi bilgilendir hayatım güzel hamişimizi kutlamak istiyorum :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

inşallah canım sağol ii dileklerin için ama hiç umudum yok 3 aydır klomen kullanıyorum bu 3. ayımdı artık umutlanmak istemediğim için bilimorum işte eşim yarın kan testi yaptıralım dedi bakalım sonucu yazarım

inşallah canım sağol ii dileklerin için ama hiç umudum yok 3 aydır klomen kullanıyorum bu 3. ayımdı artık umutlanmak istemediğim için bilimorum işte eşim yarın kan testi yaptıralım dedi bakalım sonucu yazarım

canım akıl vermek gibi olmasın da istersen bi daha idrar testi yap bence öle kan ver. ama ben iannıyorum bebiş gelicek yerimseniben

cnm inşallah hamilesın,bir test yap belki çift çizgiyi görecan,bide klomen kulanıyorsun kimi hemen hamile kalmış kimi daha sonra...bende kulandım 2 sefer,her seferinde de klomeni kullandıktan 3 ay sonra hamile kaldım,ama düşük yaptım..sakın şey yapma herkezde düşük yapacak diğe bir kural yok

evet sabah idrar testi yapaım ben en iisi önce doktorum ilk rahim filmi çekti bana tüpler açık ama rahim ağzın kapalı dedi açmıştı ozaman yani bana öyle söyledi 2 ay klomeni kullandım yumurtam oluo kendiliğinden çatlıo hormonlarda hiç bi problem yok eşimdede yok eğer bu ayda kalmassan yine film çekicem açılmamış olabilir dedi o yüzden umutlanmıorum zaten kalırsanda dış gebelik boş gebelik falan olur dedi o yüzden doktordanda soğudum bıraktım bu ay olursa süpriz olur bana

kafaya hiç bişey takma cnm,dr.güvenmıyorsa değiştir,ben sağlam bir dr.bulana kadar 5 dr.değiştirdim inşallah testin pozitif çikarda bu dertten kurtulursun

yok cnm,malesef bebişim yok,SAT 30 agustos yane bu ayın 2sinde adet olmam lazımdı ama olmadım,bugun test yaptım bişey çikmadı,test okadar hassas değildır,bizim ezanede ucuzlardan var 2tl,bir anda dıyorum belki erken diğe test göstermemiş,ama umudum yok

inşallah yoldadır bebeişin yada kısa zamanda yola koyulur ve gelir rabbim isteyen herkese versin meleklerini

inşallah cnm,sen bugun test yapmışsın galiba ve 2nci çizgi silik çikmış,bu hamilesın demek cnm,yarın sabah ilk idrarla tekrarla kesin sonu alırsın
başka belirtilerin varmı cnm

ama çok silik o yüzdende içimden inanmak gelmio yoktur diorum mesela adetim 10 gün sürdü bu sefer hep lekelenme tarzında şuan bitmiş olmasına rağmen hala belimde ağrı var kasıklarımda yada karnımın üst tarafında batmalar oluo ara sıra midemde ekşime bulantı gibi bişilerim var kendimi dinlersem eğer çok belirtim var ha bide sahi baş ağrım var ya içten içten böle çok delirtmeyen ama dinmiyoda ağrısı buda bi belirti olabilirmi acaba

evet cnm belirtiler hamiş belirtileri,baş ağrısı da hamilelikte görünen bir belirti,hadi inşallah yarın güzel haberler yazarsın burda
benim fazla belirti yok,karnım altı çok sertleşmiş,acayım yemek yemeye başladım,ve vucudum yanıyor..başka belirti yok,diğer hamileliklerde de hiç farketmedim,belirti hiç yoktu,ne vucut varmış bende bea kaydirigubbakcemile3

cnm onceden adetlerim 29 günde bir gelıyordu,sonradan bir tedavi gördüm adetlerim 34-35 günde bir gelmeye başladı,yane bir kaç aydır hep 34 günde gelıyor

o zaman olmayabilir olsun allah hayırlısı neyse onu versin bi gün muhakak bizimde olur bee :) sana ii geceler yatayım ben nasıl uyucaksam artık

malesef güzel haber yok sabah ilk idrarımla yaptım testi silik bileolsa ikinci çizgi çıkmadı

X