Acil cevap bekliyorum arkadaşlar

smiley04

Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2014
637
200
Arkadaşlar kafama takılan bir soru var benim adet zamanıma daha 3 hafta var ve 3 gün önce bir beraberlik yaşadım eşimle hamile olup olmadığımı anlamam için ne yapmam lazım acil cevap bekliyorum.

daha neler... :)

canım adetine 3 hafta varmış, 3 gün önce beraberlik yaşamışsın daha ortada fol yok yumurta yok,yerleşme yok yani hiçbirşekilde anlayamazsın ... sabredip adetinin gecikmesini beklemelisin :)

Arkadaslar belli olmaz biliyorum olursa ilk.çocuğum olacak ALLAHIN izniyle sabırsizlaniyorum biran önce sonuç almak istiyorum her ihtimali düşünüyorum araştırmalar yapıyorum. Kan tahlilini 1 hafta sonra yaptirsam sonuç verirmi peki ?

canım heyecanını anlıyorum ama kesinlikle adetini bekle
çünkü bazen yumurta döllense bile adetle sonlanabiliyor. bunu öğrenmek iyi olmaz senin için. o yuzden 3 hafta bekle. olacaksa zaten olur ha 10 gün önce öğrenmişssin ha sonra. ayrıca ne kadar stres yaparsan o kadar zorlaşır gebe kalman. sakin ol .

mutlu bi gebelik sağlıklı bi bebeğin olur inşallah

INŞALLAH canım. Bir de istediğim için bebeği sabırsız davraniyorum ama rahat olmak stres yapmamak en iyisi haklısın teşekkürler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…