acil cevap bekliyom arkadaşlar

s.d.34

annesinin minnoşu:)
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2008
2.746
172
slm adetime 4gün varken dün idrar testi yaptım pozitif çıktı kan tahlili yaptırmaya gitçektim lekelenmem oldu 5 damla kahverengi bi kaç damla kırmızı doktora gittim bi şey yok bebekte daha görünmez 15 gün sonra gel dedi kan tahliline gerek yok dedi ben başka tahlil yaptım başak markanın çizgi daha belirgin çıktı şu anda lekelenmem de yok sadece biraz kasık ağrım var aralıklarla iğne gibi batıyo neden öyle oldu dersiniz bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyom

canım idrarda pozitifçıktıysa hamilelik yüksek deniyor hamişsin canım bence doktor yapmalıydı doktorlar gününden önce test yapmaya pek yanaşmazlar gelen kahverengi lekelenme yerleşme kanaması olabilir canım kendine dikkat et hamilelik olasılığın yüksek birde başka bir yere gidip yaptırsaydın kan testini hayırlısı olsun hadi bakalım inşallah hamişsindir ama bana öyle geliyor hamişsin

canım büyük ihtimal hamilesin bazı bayanların senin gibi hamile oldukları öğrendikten bikaç gün sonra koyu renkli bi lekelenme olduklarını sölüyolar ama sonra kan testinde çıkıyo aslında doktorunun bakması lazım sen kendin hiç bişi sölemeden testi yaptır sonuca göre sölersin inş hamilesindir -ki öle gözüküyo hadi hayırlısı müjdeli haberlerini bekliyoruz

bence başka doktora git..
göz göre göre bebeğin düşmesini mi bekliyor bu gerizekalı doktor anlamadım.
sana en azından progestan takviyesi vermesi gerekirdi düşük riskine karşın.
yaptır kan testi,al testini eline git başka bir doktora canım..

bende aynı fikirdeyim. malesef hamile kalmayı kolay sanıyor imisi. bence hemen bir kan tahlili yaptır. 2 gün sonra bir daha yaptır ve 2 misline çıkıyormu diye bak. ve yatak istirahati yap. kanama normal de olabilir anormalde. ve en kısa zamanda ilgili bir doktora git canım. bence hamilesin ama lütfen dikkat.

saolun kızlar doktor bey kendine soru bile sordurmadı böyle doktorların allah cezasını versin başka bi doktora gitçem

canimm ayni olayii ben yasadimm gunum gectii ben evde test yaptimm pozitif ciktii ama lekelenmeler geldii boyle kan degil kahve rengii boylle 1 hafta gectiiyengemm dedi ustune gormusundurr doktora gittimm bana normall adett goruyonn dedi bende testt aldimm pozitiftii dedimm hemen ultrasona aldi benii bebekk tamm tutunamamis vee kurtaj oldummm bu her evli ciftinn ilkk cocuklarinda geliyomus .o testi yapmasaydimm kimbilirr doktor adett dedi diyee zehirlencektimm. insallah sen oyle olmamisindirr canimm

allah korusun cnm inş ama genelde herkeste oluyomuş bu

idrarda pozitif cıktıysa hamiş olman cok yuksek.....ama daha bebiş gosukmes smin ol.sen genede baska bı dr git canım.tek dr la kalma.daha gunun gecmemiş ustelık.bazen gebeliin 3. haftasında babişler rahime yerlesırken lekelenme gıbi kanama gelirmiş,bu bebişin rahime yerleştiini gosterirmiş.iş yerinde bı arkadasımda bole olmuştu.inş.seninkide öyledirr.hadi hayırlısı

saol cnm inş bayramdan sonra doktora gitçem

canim benim de adete 4 gun kala belli oldu. kahverengi leke oldu. hareket edince cogaliyordu. etmezsem azdi. benim igne batmasi elektrik carpmasi gibi ani birseyler oluyordu.5+3 iken 480 di bhgc. doktor dis gebelik olabilir dedi. 5+4 te kese gorunmedi. ama deger 780 oldu. 5+5 te 1150. 6. hafta basi asiri agri ile doktora gittim. kan degerim 6000 olmus ama dis gebelik.
bu lekelenme genelde cogu kimsede oluyor, problem cikmiyor. ama bende cikti. benim aptal doktor da birsey yok dedi. ama 4 gun sonra geri donulmez noktaya geldik. tupumu aldilar.

hayırlı olsun bence hamilesin.büyük ihtimalle yerleşme kanaması yaşamışsın.kendini çok yorma bu aralar.yukarı uzanma , ağır iş yapma.

bendede acayip kaşıntı vardı doktora gittim hamiş oldugumu öğrendim ama 10 günlük idi.kan testinde cıktı.snra 15 gün snra evdede test yaptım gerçekten hamiş oldugum kanıtlandı.benim doktorun kanamaların olmasının normal oldugunu söledi tabi bi kaç damla normalmiş.bide düşük tehlikesi yoksa ilişkiye girmek normalmiş istediğin kadar yapabilirmişsin :):)

benim doktorum hamileligin ilk iki ve son ayinda birliktelik onermiyor kesinlikle. Insallah sorunsuz saglikla kucagina alirsin bebisini.
ece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…